Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » "Normálisak" ezek a mellékhatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Normálisak" ezek a mellékhatások fogamzásgátló szedésétől?

Figyelt kérdés

2 hónapja szedem a fogamzásgátlót és ezek a mellékhatások elég zavaróak. gondolkodom, hogy abbahagyom a szedését :6 az alábbiakat tapasztalom:

- erős hangulatingadozás

- folyamatos "felfázás" érzés odalent

- hüvelyszárazság

- normál hüvelyi folyásom szinte abszolút nincs

- csökkent szexuális étvágy (konkrétan 0)

- a szárazságnak köszönhetően szinte már élvezhetetlen szex

- migrénes fejfájás hányingerrel, hányással kísérve mialatt megvan

- egyik hónapban gyenge vérzés, míg a másikban görcsös erős vérzés

- amióta szedem nem érzem jól magam a bőrömben


2017. máj. 3. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Lehetnek
2017. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Előfordulhatnak ilyen mellékhatások, ilyenkor kell tablettát váltani, mert ez nem megfelelő a számodra. Szeirntem menj vissza a nődokihoz és kérd ki a véleményét.
2017. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

persze hogy lehet, a fene vinné el azokat, akik kitalálták ezeket a hülye gyógyszereket.

Próbáljátok másképpen, gyógyszer nélkül.

Sokan ráadásul sokáig is szedik ezeket, és elég erős mellékhatásuk lesz utána is, hogy abbahagyták őket.

El sem kéne kezdeni szedni. :(

2017. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A párom erőltette, mert ő nem szereti a gumit. Emiatt mentem bele, de már megbántam. Sőt, azóta el is hagyott ... úgyhogy egyel több "ok", hogy abbahagyjam...
2017. máj. 3. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Undorító egy pasid volt
2017. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most már én is rájöttem :( saját kárán tanul az ember... undorító egy féreg... és én még szerettem... na mindegy, ez egy másik történet.. :)
2017. máj. 3. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:

remélem nem szedted sokáig.

Ha fiatal vagy, még helyreáll a szervezeted, de ha gondod van, keress fel nőgyógyit, vagy endokrinológust.

Ha meg azt mondja, szedj megint fogamzásgátlót a tünetek kezelésére, köszönés nélkül hagyd ott.

2017. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A barátod egy s*eggfej volt. Az ilyen rinyálos pasinak kéne venni egy tampont, mert hisztizik mint egy kislány. Ez csak hiszti és finnyásság. Nincs abban az ovszerben semmi nagy cucc.


Amugy az én barátnom is hasonlokat tapasztalt. Le is cserélte neki a doki a tabit.


Kovetkezo pasinál légy akaratosabb és mond h nincs semmi tabi, mert nem viseled jol. Az nem egy igazi férfi aki ilyenen mániázik. A tablettás védekezés (meg bármilyen formája) egy kozos dontés. Nem csak a férfi érdeke. Én soha nem várnám el a csajomtol, hogy csak miattam szedje.


27F

2017. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!