Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben levetetnetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben levetetnetek a spiralt?

Figyelt kérdés

Mirenam van,lassan 1 eve.

A mensim viszont azota 10-14 napos.nem sok a mennyisege,de nagyon husszu ideig tart.

Mar szedtem ra 2 fele gyogyszert,uh n is nezte az orvosom es minden rendben vele.

Oktober ota ugy voltam vele,hogy oke,meg 1 honap hatha,meg egy hatha.de mostmar jon a nyar.igy nagyon nehez osszeegyeztetni a nyaralast,es nagyon kenyelmetlen ilyen hosszu ideig a betet is.

Gyogyszert nem szedhetek,az ovszert parom nem birja(kipattog tole,sokfelet probaltunk)

A kupokat,gyuruket nem tartom tul megbizhatonak.

3 csaszarom volt,kockazatos lenne egy ujabb terhesseg.

Amugy semmi bajom a spirallal,ezen kivul.

Mit tennetek a helyemben?

Majusban mindenkepp visszamegyek az orvosomhoz,amint elmult a bajom.hatha van meg valami csoda gyogyszere,vagy valami otlete.

Cyklo 3 fortot es duphastont szedtem az elso honapokban,hatha segitenek.de nem jott be.


2017. ápr. 27. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet keresnék másik orvost, ez egyáltalán nem tűnik normálisnak...


Vagy ha van nem akarsz már több gyereket (ha jól tudom a császár miatt nem is lehet), akkor esetleg a véglegesen nem gondolkodtál még?

2017. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Le bizony azonnal.!!

Nekem 7-9 nap alapból és az is horror hosszú. de 14.. uhhh

És másik Orvost is kérdezz meg.

3 gyerek után úgy tudom ingyenes a végleges megoldás ..

Én megfontolnám a helyedben..

2017. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

11 eve hozza jarok.sokat koszonhetek neki.ha nem o az orvosom az elso gyerek utan kipakoltak volna.hala neki,sikeresen kihordtam meg 2 egeszseges gyerkocot.

Nem bizom mas helyi orvosokban.

Mondta,hogy van akinek nem valik be,vagy nem ugy,ahogy szeretne.nalam az lett volna a cel,hogy par napos mensi legyen.

Spiral nelkul is 8-9 napig tart a mensim,es raadasul rengeteg.szo szerint omlok 4-5 napig.ezert vetettuk el vegul az elkotest(a papirom meg van rola,3.csaszarnal meg is csinalta volna az orvosom)de az a mensimre nem lett volna megoldas.

Ezert valasztottuk ezt a spiralt.a mennyiseg csokkent,drasztikusan.csak hat a napok szama...

Mikor legutobb voltam,es kerdeztem,hogy ha a duphaston sem hasznal akkor mi lesz,azt mondta menjek vissza,es megoldjuk.ebbol gondolom,hogy van meg valami otlete.

Teljesen tanacstalan vagyok.tegnap jott meg,es mar elore rosszul vagyok a gondolattol,hogy 2 hetig betettel kell elnem.megha csak tisztasagi is.

2017. ápr. 27. 09:44
 4/11 A kérdező kommentje:

Plussz hozzatennem,hogy a nemi eletunk eleg suru.nem ritkan napi 2x is egyutt vagyunk.

Szoval ha levetetnem akkor mivel vedekezhetnenk?

Kup,pesszarium es tarsai mint mar irtam nem tul meggyozoek szamomra.es nem tudom,hogy ilyen gyakori egyuttletnel mennyire megoldhato ezek hasznalata.

2017. ápr. 27. 09:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Én eleve nem rakatattam volna spirált. Egyébként kérésre a 3. Gyerek után meg csinálja a doki a steeilizálást. Másrészt gyógyszertárban kapható olyan óvszer ami olyanoknak van akik érzékenyek allergiások
2017. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Injekció 3 hónapos védettséget ad.

Vesd fel ezt a dokidnak.

Hátha ezzel szimpatizálsz..És ő is javasolja :)

2017. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mint mar irtam meg van a papirom az elkotesrol,es meg is csinalta volna a dokim a 3.csaszarnal,de vegul a hosszu,es eros mensim miatt dontottunk a spiral mellett.

Az injekciot is beszeltuk,de mivel a gyogyszert nem birom,azt egyaltalan nem ajanlotta.

2017. ápr. 27. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos pont igy vagyok én is 8-10 napig tart a 3-4 helyett. De olyan kb 3 napig ömlik és darabos . Novemberben voltam kontrollon azt mondta a nőgyógyàszom ha csak igy lesz leveszi . Amugy màs bajom nincs vele.
2017. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kötesse el magát a párod!
2017. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy mi a baj a gyógyszerrel?

Ha az ösztrogéntartalma miatt nem szedhetsz (trombózishajlam pl), akkor megoldás lehet a csak progeszteron tartalmú tabletta és az injekció is, ugyanis egyik sem tartalmaz ösztrogént, ahogy a Mirena sem.

Ezek közül első körben biztosan a tablettával próbálkoznék (Azalia, Carezette), ha az sem jön be, akkor talán az injekció, bár én azzal egyáltalán nem szimpatizálok.

2017. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!