Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a 72órás tablettát nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 72órás tablettát nem tudom beszerezni, mert időpont kell, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
ma tellik le a 48 óra, holnap megyünk időpontért, de ha későn kapunk, akkor mit csináljak? rendes fogalmazás gátló nem elég, ugye?

2017. ápr. 19. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem is értelek......kórházban területileg mindenhol el tudnak látni azonnal!

Ill: én mikor 350 km-re votlam a lakhelyemtől, elmentem magánhoz.

4 óra alatt le is rendeztem az ügyet, mert ez olyan dolog ami aggaszt és nem várhat


ennyire fontos neked ez v mi a franc??? h tudsz ilyen nyugodt lenni?

2017. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez sürgős eset, nem kell időpont. Bemész a nőgyógyászati ambulanciára és szépen felírják neked.

És a rendes fogamzásgátló nem elég? Uram ég... Persze, hogy nem! Meg aztán ha van otthon, akkor meg miért nem szeded? És akkor nem kéne esemény utáni...Sőt, ha azt szednéd, fel sem írnák az esemény utánit.

Meg a fogamzásgátlót is orvos írja fel. Szóval ezt a részét a kérdésednek nem is értem.

2017. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért...te már az életbe többet ne szaporodj pls.
2017. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miert hopnap mentek? Miert nem tegnap? Tegnap mar volt rendeles. De ugyeleten is fel kell irni. Sot sztem akar a haziorvos is felirja ha vegkepp nem jutsz el nogyogyaszhoz.De surgosen menj,nem hiaba a 72oras idokorlat.
2017. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell időpont, ez sürgősségi. Vagy szedsz fogamzásgátlót? Mert ezt most én se értem. Ha szedsz akkor minek az eseményutáni???
2017. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Az ügyeleten is felírják, te ostoba.
2017. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!