Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo beszedesi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo beszedesi idejenek megvaltoztatasa?

Figyelt kérdés
3. honapja szedem a Symiciat de az eddigi idopont amikor beszedtem mar nem lenne olyan jo (altalaban olyankor elfoglalt vagyok). Ezert a gyogyszer beszedesi idejet este 6 orarol 10 orara szerettem volna valtoztatni. Ma a honapban az elso szemet be is vettem (kis csuszassal) 22:20kor. Mostantol 10kor szeretnem bevenni. Gond hogy igy valtottam az idopontot vagy jo igy? Esetleg lehet belole valami baj? Elore is koszonom a valaszokat.

2016. szept. 8. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi nem történt, szedd innentől 10kor, ha az neked jobb!
2016. szept. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem baj, 12órán belül simán tolható. Ha több mint 12órát akarsz tolni (előre) akkor a következő szemet kell előbb bevenni (pl este 6kor veszed be, de délre akarod módosítani, akkor aznap vedd be előtt és ne másnap délbe mert 12órán túl vagy akkor).
2016. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!