Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnem elkezdeni a fogamzas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnem elkezdeni a fogamzasgstlot. Lehet egy kerdesem?

Figyelt kérdés

Tehat a kovetkezo dolog erdekel: a 28 napos ciklus ugy all be, hogy mondjuk minden honap 2. szerdajan jon meg?

Vagyis nem azt kell nezni, hogy mondjuk mindig 1.-jen jojjon meg, hanem az adott het napja (pl szerda) stimmeljen? Sajnos eddig rendszertelen volt a menzim es sose szamoltam ki.


2017. ápr. 8. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Gondoltál arra hogy egy orvossal beszélgess erről? Vagy arra legalább a hasznlati útmutatót elolvasd?!


Hány éves vagy könyörgöm?!

2017. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok. Jelenleg kulfoldon vagyok, de szeretnek elore tajekozodni. Ez is baj?
2017. ápr. 8. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha logikusan végiggondolod, minden negyedik hétfőn/kedden/szerdán/stb jön meg. Ne nézd a hónapot, mert van, amelyikben csak pl négy szombat van, a másikban meg öt, szóval nem ezen múlik.
2017. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
A 28 napos ciklus úgy áll be, hogy 28 napos legyen. Ha fogsz egy naptárat, és elkezded számolgatni a 28 napokat, jó esetben a harmadik-negyedik hónap után rájössz, hogy ez mit jelent. (Tipp: 28 nap az pont négy hét. Tipp 2: van 31 napos hónap is, ami több, mint a 28 nap.)
2017. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Arra nem gondoltál, hogy talán rendszeres volt eddig is a menstruációd, csak rosszul számolod? Mert ebből a kérdésből arra következtetek, hogy azzal sem vagy tisztában, hogy jön meg 28 naponta (pedig elég evidens). Írd le nekem a legutolsó hat menstruációd első napját, hogy kiderüljön, tényleg rendszertelen-e. Köszi.
2017. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
A fogamzásgátló tablettát mindig a vérzés első napján kell elkezdeni. De ezt azért napra pontosra Nem lehet beállítani.
2017. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!