Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óraállítás miatt mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óraállítás miatt mikor kell bevenni a fogamzásgátlót ma?

Figyelt kérdés
Este 7 órakor szoktam bevenni minden nap szinte percre pontosan. Az óraállítás miatt csúsztatni kell egy órával??
2017. márc. 26. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
1 óra nem fog számítani
2017. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszi!


Akik priviben irogatnak (pasik) azoknak nem tűnt fel hogy ez nem ismerkedős kérdés? Van barátom szóval másnak irogassatok.

2017. márc. 26. 11:41
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

#3: te butázod le itt a kérdés feltevők 90%-át, holott életedben egy használható választ nem adtál itt, csak a beszólásokat írod ide. Akkor szerinted te okos vagy? Ha intelligens, releváns válaszokat adnál akkor max ítélkezhetsz mások felett de így semmi jogod hozzá.

Plusz megvannak a gyönyörű hozzászólásaid amiben azt írod nekem hogy "szívjál le". Na akkor te ezzel a stílussal okosnak tartod magad?

Visszavehetnél tényleg. Vagy neked ez a napi kötelező programod hogy feljössz ide szidni az embereket?

2017. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanakkor. Pár óra eltérés abszolút nem számít.
2017. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
???😭😭😭
2017. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

#7: Akkor neked az összes ide kiírt kérdés idióta?:D

Egyébként mi az hogyha dugni van esze legyen ehhez is? Mihez? Elmondása szerint rendesen szedi a fogamzásgátlót. Abszolút hozod a stílusod. És nem nyomozgatok utánad de az összes kérdés alatt így nyilvánulsz meg. Bárki felismer.

Ha meg nem akarsz válaszolni mert szerinted idióta a kérdés nem kell ideböfögni hányadék stílusban a szokásos dumád. Tűnj már el a f***szba.

2017. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6: Köszönöm a válaszod! Eddig fél órákat sem csúszkáltam a szedéssel, azért kérdeztem meg.


#7: Senki nem hívott ide hogy válaszolj. De kijelented hogy nem fogsz válaszolni. Oké. Nem is vagyok rád kíváncsi. Eleget láttam a válaszaid. Mindenkit butának nevezel, lenézel, és állitod hogy te ebben a témában nagyon otthon vagy. Sajnos még nem láttunk tőled egyetlen értelmes választ sem. Mindig veszekszel a semmin. Ha nem tetszik a kérdés ne kattints rá. Vagy nehéz megállnod?

Nem tartom magam butának, de percre pontosan veszem be a gyógyszert mindig. Feltettem egy kérdést, 2 értelmes válasz érkezett. Meglettem volna nélküled hidd el. Szánalmas vagy már. Remélem egyszer kitiltanak innen, hogy ne tudj írni soha.


Több választ nem várok, köszönöm a 2 rendesen válaszolónak. Zöldet adtam nekik!

2017. márc. 26. 14:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hali! A mostani atallitassal vegulis 1 oraval hamarabb vetted be, az nem gáz szerintem
2017. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. márc. 26. 16:19
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj nem tudom ki töröltette a kommenteket de így egy jó nagy összevisszaság lett. Mindegy.
2017. márc. 26. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!