Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyi idő után már véd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után már véd a Jangee fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem Jangee fogamzásgátlót szedni,és ma lefeküdtünk a barátommal. Ma este fogom beszedni a 12. szemet. Egyébként nem élvezett belém,de köztudott,hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni.Ugye már védett vagyok és nem lehet baj?

2017. márc. 10. 18:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező igen ,ezért van az oldal,hogy igen kérdeznk. De,ha te ezekre a válaszadókra hallgatsz inkább,akiket azt sem tudod ,hogy kicsodák.És ezért véletlen terhes leszel,mert az itteniekre hallgattál,akkor majd jöhetsz ismét nyavikolni ide,hogy jaj de ti azt írták. Akkor oszt sírhatsz. Meg az orvosnak mit mondasz ,majd jaj bocsánat a GYK-sokra hallgattam. Sosem értettem az ilyen embereket ,akik ilyen témában ,itt kérnek tanácsot. Bátor vagy kisapám....
2017. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

"Bocsi de inkább egy olyan embernek higgyen mindenki aki tanulta ezt és ért a témához,"

Miért, szerinted, aki a fog. gátlókat "kitalálja" és ezáltal a betegtájékoztatókat írja, az nem szakember? Az nem rendelkezik diplomával? Nem a fenét nem.

Nagyon egyszerű oknál fogva hat már az első szemtől kezdve a fog. gátló. Ugyanis nem csak a peteérést gátolja meg, hanem olyan közeget hoz létre a hüvelyben, ami nehezíti a spermiumok célba jutását, illetve annyira elvékonyítja a méh nyálkahártyát, hogy ha netán meg is történne a peteérés, illetve a megtermékenyítés, akkor a megtermékenyített petesejtnek ne legyen hová beágyazódnia. És ha valaki a menzesz első napjától, amikor is ugye indul a ciklus, már szed ilyen jellegű fog. gátlót (ami az első szemtől kezdve véd), az már kifejti rögtön a kezdetektől ezen hatásokat, pontosan ezért nem szükséges kiegészítő védekezés. Úgyhogy nyugi, nem okoskodok, csak nem véletlenül írják ezt a betegtájékoztatóban. A nőgyógyászok egy része pedig nem azért mondja, hogy használj kiegészítő védekezést, mert szükséges az első akárhány hétben, hanem mert ha esetleg a szedője először szedi életében, gyakori, hogy nem szedi rendesen, illetve nincs tapasztalata vele, így könnyebb a kihagyás lehetősége, ezért mondják, hogy alkalmazzon kiegészítő védekezést a szedője. De nem azért, mert ne fejtené ki a hatását a fog. gátló már az első szemtől fogva, ami olyan fajta. Mert kifejti.

2017. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
81%-os akadj már le rólam. F****szt idézgeted amiket írok. Nincs jobb dolgod? Nem hiszem hogy bárki elolvasná a száz oldalas monológod.
2017. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Valaki legalább értelmes dolgokat tud írni és segítő szándékkal írja, mint te, aki meg csak káromkodsz. Szóval szerintem előbb gondolkodj és utána "nyisd ki a szád".
2017. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

10:27

Köszönöm a hihetetlenül értelmes hozzászólásod:) Nem azért kezdtem el a fogamzásgátlót,hogy "orrba szájba dughassanak" mindenféle jöttmentek. Komoly kapcsolatban vagyok,es közösen döntöttük el,hogy jöhet a tabi,mert hát az óvszerrel akármi történhet és nagyobb a hibaaránya.

De hát mit is magyarázkodok egy bunkó kis senkiházinak... :)

2017. márc. 11. 12:24
 16/19 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon szívesen!

A kis senkiházi üdvözli anyucikád!

Ő is olyan kis tüzes mint te!

Ma meg rakjon meg rendesen a pasikád, hiszen már happy van véd a gyógyszer! Igaz egy tájékoztatót nem tudsz elolvasni de az a lényeg hogy ki legyél elégülve! :*

2017. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
12%

81%-os te magadra írod hogy valaki segítő szándékkal ír okos dolgokat?

Atya úristen. Van önbizalom látom :D dicsérgetni magad azt tudod!

Mondjuk én is próbáltam segíteni az elején hogy mennyit várjon de a kis lotyó letámadott. Remélem terhes lesz.

2017. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
12%
Vagy hova kell szarni a hányadék komoly kapcsolatodtól? Nem fog sokáig tartani ne aggódj. A puszijelekből ítélve lehetsz kb 14 éves. A pasid meg nagyon rendes ha rád kényszeríti a fogamzásgátlót. Először talán a sulit járd ki,aztán szopjad őt kis ribi!
2017. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
95%

"Mondjuk én is próbáltam segíteni az elején hogy mennyit várjon de a kis lotyó letámadott. Remélem terhes lesz."

Lehet neked sem ártana egy jó kis együttlét, ahol levezethetnéd a fölös energiádat és akkor nem lennél ilyen támadó! :D

2017. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!