Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettáról mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettáról mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta hogy elkezdek tablettát szedni, nyilván a párommal még megbeszélem és elmegyek nőgyógyászhoz.

Alapvetően a működési elvét tudom, személyes tapasztalatok érdekelnek inkább. Mennyire kiszámítható hogy mikor jön meg, mikor érdemes bevenni, mire kell figyelni, milyen váratlan/szokatlan dolgok történhetnek amik miatt nem kell parázni, mi az ami miatt parázni kell, nektek mennyire voltak hangulatingadozásaitok, ilyenek.

Igazából bármi olyan tipp, sztori, tanulság érdekel ami saját tapasztalat.

18L


2017. márc. 6. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudtommal az alkohol nem befolyásolja, de a tájékoztatójában benne lesz. :)
2017. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az alkohol nincs hatással a tablettára, maximum akkor, ha túl sokat iszol és hánysz.
2017. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akár azzal is beveheted. Én a 8 év alatt sokszor karácsonykor azzal vettem be. Nem befolyásolja.


Akkor baj ha hánysz a bevétel után a részegség miatt pl. illetve az alkoholizmus miatt mondják,mert terheli a májat azért ha pl rendszeresen iszol mellette sokat.

2017. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!