Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Harmonet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lernen kérdése:

Mi a véleményetek a Harmonet fogamzásgátló tablettáról?

Figyelt kérdés
Ez az első fogamzásgátló amit próbálok. 11 napja kezdtem el szedni de azóta is vérzek (nem nagy mennyiségű vér jön, inkább barna váladék). Szerintetek ez csak azért van mert most kezdtem el szendi és így reagál rá a szervezetem és majd be fog állni a vérzés? Ez normális vagy váltanom kellene? Volt aki elhízott tőle?
2016. febr. 11. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy mennyiségű friss vér, akkor nem gázos, majd be fog állni remélhetőleg, az első 1-2 hónapban előfordulhat. Viszont, ha egyre több lesz a vér, vagy fáj valamid, akkor szólj az orvosnak, és ne szedd tovább. Én Mirabelláról váltottam, nekem pont, hogy elveszi az étvágyam, de első hónapban a Mirabella is elvette, utána visszaállt. Nem híztam egyiktől se.
2016. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem vált be. Pattásos lettem tőle, hullott a hajam, és olyan migrénes fejfájásokat okozott menstruácó előtt hogy azthittem ottmaradok. De persze mindenkinek máshogy reagál a szervezete, szal neked lehet be fog válni.
2016. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar egyre kevesebb a barna valadek, ugyhogy nem valtok:) amugy nekem sincs ugy etvagyam mint ezek elott de en nem is banom.. Koszonom a valaszokat:)
2016. febr. 12. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!