Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szakadt óvszer?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakadt óvszer?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom évszrevette szex után hogy szakadt az óvszer. OLDALT szakadt ki a gumi.

Lehetek terhes?



2017. febr. 19. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elélvezett akkor van esélye, igaz ha nem élvezett el a gumiba akkor is marad egy csekély ,igaz hogy van tartály az óvszer végén de a folyadék arra terjed amerre tud. Szedsz valami fogamzásgátlót? Vagy csak óvszeres a védekezés?
2017. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak óvszer! Szerintem még fiatal vagyok ahhoz.

De vettem be eseményutánit..remélem nem lesz baj! Voltak görcseim fájt a fejem stb. Ma van 4. napja hogy bevettem de eddig nincs vérzésem pedig a mensimnek is 20.-a körül kellett volna megjönnie..ma csináltam tesztet és negatív lett

2017. febr. 22. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Mihez vagy fiatal ha szexelsz? Ilyenkor ezt mondani basszus...


Amúgy a terhességi is két hét után mutat valamit, ha túl fiatal vagy akkor hamar megtanultad hogy nem csak óvszert kell használni ;) ,én speciel mindig használok gumit (férfi vagyok) ,de ha a lány nem használ B opciót akkor az esetleges gyerek is az ő dolga,én a részemről védekeztem,így ennél többet nem tehetek.


Remélem nem lettél terhes,csak stressz vagy mit tudom én,de menj el egy dokihoz,nem néz le meg semmi,épp ellenkezőleg! A dokik azért vannak hogy segítsenek és nem Istenek hogy az utolsó pillanatban döntsenek/segítsenek ,mert doki legyen a talpán aki képes ilyen jó döntéseket hozni (itt most általánosságban mindenre mondom)

2017. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!