Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan akinél szakadt el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinél szakadt el Durex?

Figyelt kérdés
Én eddig nem azt használtam. Olyan sokan dicsérik és bíznak benne. Arra vagyok kíváncsi hogy tényleg jobb és megbízhatóbb e mint a többi.

2016. márc. 28. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
még soha..és ha nem lejárt szavatosságút használsz akkor megbízható is ;)
2016. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nálunk elszakadt. kétszer is. pedig nem volt lejárt szavatosságú, nem voltunk durvák, kellően nedves volt a "környezet" is. patikában vásárolt a legmegbízhatóbb és sokkal olcsóbb is, mint a durex
2016. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom én is patikában veszem, de az amit eddig használtunk (masculan) elszakadt(pedig a szuper vékonnyal semmi gond nem volt de a érdesből már az első darab feladta a harcot!). Böngésztem a neten és a masculant sokan szidják a durexet meg sokan dicsérik. Ezért vagyok kíváncsi rá hogy tényleg olyan megbízható e.
2016. márc. 28. 11:59
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem a méretem miatt szorított az összes durex, lila masculant használtam rengetegszer és összesen 1x szakadt. 25/F
2016. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

évek óta használom, sose volt baj vele...


átlagos méretű vagyok, és normál közösülésre használom...

2016. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon sokszor elszakadt a Durex...bármi mást használtunk az nem,de Durexből minden 5. kb...:/ És én elég sok embertől hallottam már ugyanezt.
2016. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk is durex szakadt el, a masculan soha, pedig negyed annyiba kerül..
2016. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer szetkezés után láttuk, hogy teljesen kiszakadt. Párom mondta is, hogy valahogy más volt szóval utána rohantunk esemény utániért.

Több évig azt használtunk és 1x szakadt csak el szóval alapból jónak mondanám

2016. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én a Lidl öst használom több mint 15 éve és sose volt bajom vele normál méretem van éppen nem kicsi 46 mm vastag és 18 cm megkapod 750 ft ért a 12 db ost

izesitettet szoktam venn i

attol hogy Durex nem jobb ugyanugy kinai az is

2016. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én húsvétkor használtam durexet 4 napon keresztül 14 darabot a 18-ból, egyik sem szakadt el.
2016. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!