Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek szakadt már ki szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szakadt már ki szex közben óvszer, aminek lett következménye?

Figyelt kérdés
Ez függ a lánytól is? Egy rossz mozdulat mindent tönkre tehet?
2016. aug. 30. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem, akármilyen hevesen csináltuk.
2016. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen lánnyal épp popóba toluk, és annyi lett a köv. hogy tiszta g*ci lett mindenünk :D
2016. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől függ. Kb 15 éve volt hogy kétszer is elszakadt ugyanannál a lánynál. Azután átállt a gyógyszerre.
2016. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as! Nem is esett teherbe?
2016. aug. 30. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
mitől análtól???
2016. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt párommal többször jártunk úgy, hogy elszakadt. Első alkalommal nem vettük észre, csak miután már elélvezett. Akkor ijedtség, eseményutáni, meg a gyógyszertáros néni szúrós tekintete volt a következmény, mintha megerőszakolt volna szegény... :))

Utána már sokkal jobban figyeltünk, ha elszakadt, rögtön cseréltük. Következmény? Sokkal kevésbé élvezetes szex, mert folyton be voltam feszülve, nehogy baj legyen...


(Gyanítom, nálam nőként a hátrahajló méhem is lehet az oka, hogy bizonyos pózoknál jobban szakad, de ez csak a laikus tippem. Lehet, simán bénák voltunk vagy túl hevesek. :) )


A mostani párom mellett már gyógyszert szedek. Nem is értem, hogy tudtam másképp szeretkezni valaha is. :)

2016. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szóval gyógyszerrel az igazi, mondhatni.

Nem, nem análtól nyilván.

2016. aug. 30. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!