Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon félek! Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek! Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 hete történt,hogy a barátommal lefeküdtem és az aktus 5-10. percében észrevettük,hogy nincs rajta a gumi,mint kiderült bennem volt,ám nem tudtuk rögtön kiszedni,mert túl mélyen volt. Nem ment el bennem a barátom. Másnap kora délután pisilés közben kicsúzott a gumi,volt benne némi fehér cucc,de az lehet,hogy a hüvelyi váladékom volt. A biztonság kedvéért bevettem szintén ekkor egy eseményutáni tabit,az EllaOne-t. Utána még együtt voltunk 3x óvszerrel,de nem volt már semmi baj,le is ellenőriztük,hogy nem e lyukadt ki,úgy hogy vizet engedtünk vele,viszont olyan előfordult,hogy egy kicsit lecsúszott,de ez tényleg nagyon minimális. Közben 1 hete csúnyán felfáztam,ami ráment a vesémre is(vagy ez a terhesség jele?)...Tegnap meg kellett volna jönnie,késhet a tabi miatt,ill. a felfázás miatt,vagy ez már terhesség?...Holnap csinálok egy tesztet,csak már annyira ideges vagyok,hogy aludni se tudok:((

2016. aug. 1. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy napot késett, nyugi:) 99%hogy a felfázás miatt van:) vagy az esemény utáni miatt, vagy is, de nem valószínű hogy terhes vagy:)
2016. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

észrevettük hogy nincs rajta gumi???? :DDDDDDDDDDD

hogy nem lehet észervennie a csávónak, hogy lejön a farkáról a gumi? miért kell a p.csénél nagyobb méretű gumit venni? vegyen akkorát amekorra kell a kobrájára.....

2016. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
meg hülye is vagy.. nem vagy terhes csak idegbeteg, amiatt se jön meg
2016. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom,hogy hülye vagyok és túlaggódom,csak közben felvettek az egyetemre és ezért is vagyok beparázva,mert nem szeretném,hogy ezen múljon minden:(
2016. aug. 1. 15:02
 5/7 A kérdező kommentje:
igen,az új gumi volt,de visszatértünk a régire inkább. amúgy kicsi volt rá.
2016. aug. 1. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Esemenyutsni egy szep nagy adag hormon. Lehet heteket fog kesni. De tesztelj holnap attol megnyugszol;) Megtettel mindent amit tudtal,felelossegteljesen bevetted a gyogyszert. Nyugi. Felfazast azert megmutathatned dokinak..nem jo elhanyagolni. !
2016. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál,írt is fel antibiotikumot
2016. aug. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!