Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet az hogy a teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az hogy a teszt negatív lett még is vannak terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés
szerdán kellet volna meg jönnie de semmi. tegnap csináltam egy tesztet és nagív lett. viszont tünetek vannak... mellfeszülés, fáradékonyság, hányinger sokszor émelygés és furin hangzik még is van egy megérzésem hogy baba van...mult hónap 5-én voltunk eggyüt a barátommal és tudni kell hogy meg szakitásos módszerrel védekezünk. 19-20-21-22-23-24-én minden nap voltunk eggyüt....lehet ebből baba?
2010. máj. 8. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert a babához :) Nem 0 rá az esély, de több esély van arra, hogy nem vagy terhes, minthogy terhes vagy. Megkérdezhetem milyen tesztet használtál és melyik napszakban?
2010. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
hát a teszt nevét pontosan nem tudom mert a dobozt el dobtam, de vizelet sugaras volt, és reggel csináltam...vagyis olyan fél10 fele de nem első vizeletből
2010. máj. 9. 17:33
 13/13 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2012. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!