Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet az hogy a teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az hogy a teszt negatív lett még is vannak terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés
szerdán kellet volna meg jönnie de semmi. tegnap csináltam egy tesztet és nagív lett. viszont tünetek vannak... mellfeszülés, fáradékonyság, hányinger sokszor émelygés és furin hangzik még is van egy megérzésem hogy baba van...mult hónap 5-én voltunk eggyüt a barátommal és tudni kell hogy meg szakitásos módszerrel védekezünk. 19-20-21-22-23-24-én minden nap voltunk eggyüt....lehet ebből baba?
2010. máj. 8. 20:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
rosszul irtam...tehát mult hónap 5.-én volt meg utoljára a menstruáciom
2010. máj. 8. 20:53
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet.szerintem csinálj még egy tesztet pár nap múlva,vagy az biztosabb,ha elmész dokihoz.
2010. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A szerda még nem nagy durranás, vannak nagyobb késések is. Én azt mondom, hogy várj pár napot! Ha mondjuk 1 hetet késik, akkor menj el nőgyógyászhoz! Ha baba miatt késik, akkor ő meg fogja tudni mondani, ha meg nem, akkor főleg orvosnál a helyed.
2010. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat...és amugy én csak azért félek ennyire mert nekem eddig més soha nem késett, és nem is voltak ilyen tüneteim....
2010. máj. 8. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:

ennyi idő után meg nem megbízható a teszt, ha 1hete késik akkor próbáld, vagy menj el dokihoz ha tutira akarsz menni

egyébként szerintem akkor pont volt peteérésed szal necces

2010. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát igen épp ezaz...és van amikor ő elélvez én peig nem akkor a péniszét meg törli és a vaginámhoz teszi és meg várja még nem áll vissza neki, és ha vissza ált tovább csináljuk...tehát hiába nem élvez belém, előváladék igy is van.... meg beszéltük vele délután hogy ha hétfőig nem jön meg hétfőn csinálunk még egy tesztet...korai lenne még?
2010. máj. 8. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha elméletben tudod,hogy a megszakítással lehetsz terhes,pláne ebben az esetben,amit leírtál ( mivel itt ő elment és utána még behatolt,szóval bőven van lehetősége még spermát juttatni a hüvelyedbe) akkor miért nem védekeztek rendesen???

A tünetek utalhatnak babára és a mensi késése is.Csinálj szerintem is még egy tesztet pár nap múlva,ha addig nem jön meg!

2010. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ataz igazság hogy én szeretnék babát...csak most ez igy egyszere olyan hirtelen jött... és igen pont peteérésem is volt...
2010. máj. 8. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nézd, könnyen lehet, hogy a HCG szinted még alacsony ezért nem mutatta, meg valljuk be vannak azért használhatatlan vacak tesztek. Csinálj pár nap múlva egy Qupido tesztet reggeli első vizeletből, az tutit mutat :) Hát nem tudom akkor a babáért vagy a negatív terhestesztért szurkoljak, de szurkolok :)
2010. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen... én a babának örülnék jobban de majd kiderül...
2010. máj. 8. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!