Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdhetem szedni hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdhetem szedni hamarabb az új fajta gyógyszert?

Figyelt kérdés
Missee-t szedtem, de felborult a rendszer és már több, mint egy hete vérzem. Az orvosom Yasminelle-el váltotta le a Missee-t és már elegem van, hogy konkrétan ömlik belőlem a vér, ezért elkezdeném hamarabb szedni az újat, hátha az mérsékelné. Csak most az egyszer bevehetem 3 nappal korábban, mint kellene? Nem lesz belőle baj?
2017. febr. 8. 23:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Személyes véleményekre vagyok kíváncsi, nem arra, hogy óvasdelabegtájékoztatótésmegtudod. 1-2 napól tudom, hogy nem lehet gond, de 3-mal?
2017. febr. 8. 23:26
 2/6 anonim ***** válasza:

A szünetre gondolsz ugye hogy A Yas-al kéne folytatnod de nem akarod megvárni a 8.napot?

Ilyenkor természetesen, nekem konkrétan váltáskor azt mondta a dokim hogy ne hagyjak szünetet, hanem folytassam az új tabival egyből ahogy elfogy a másik. De a szünetet lehet rövidíteni is, nem okoz gondot, hosszabb ne legyen.

2017. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Meddig kellene kiegészítő védekezést alkalmazni? Mivel feltehetőleg a Missee nem látta el a dolgát és nem védett...

2017. febr. 9. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor 1 hét elég. Nekem is váltáskor azt mondta a doki, papíron nem kell semmi, de a biztonság kedvérért ha akarok akkor max 1 hét :)

Én is mostanában csak rosszat hallottam róla, borzasztó!

2017. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, elképesztő, hogy nem tudnak egy jó gyógyszert összehozni.


Akkor is 1 hétig, ha az új gyógyszer miatt vérzem még? (Nálam elő szokott fordulni, a Missee elején is két hétig véreztem)

2017. febr. 9. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam váltáskor 2 hónap vérezgetés volt, de megkérdeztem a doki azért a második hónapban és véd, csak akkor gond ha a 3. hónapban sem múlik el (ekkor még véd) és a 4.ben már gond lehet belőle.
2017. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!