Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy tudok recepted szerezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok recepted szerezni fog. Gátlóhoz idegen városban (régóta szedem)?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem Budapestre, de a nőgyógyászom még vidéken van, hozzá megyek mindig új fogamzásgátló receptért is. Már 4 éve szedem. Most viszont történt egy kis kavarodás, most pénteken el kell kezdenem szedni az új levelet, amit már ki is váltottam, csak éppen otthon hagytam vidéken. Úgy volt, hogy hazamegyek hétvégére, és akkor hétvégén el tudtam volna kezdeni szedni rendesen, de közbejött valami és mégsem tudok hazamenni...


Röviden: én Budapesten leszek pénteken, amikor el kell kezdenem szedni a tablettát, a tabletta meg tőlem 300 km-re... Utánamküldeni nem tudják, mert pont ezen a héten édesanyám sincs otthon.


Szereznem kéne itt Budapesten receptet, de hogyan? Hívjak fel egy random nőgyógyászt? Hova lehet ilyenkor fordulni, ha vizsgálatot nem akarok (járok rendszeresen), csak egy receptet?


2017. febr. 6. 22:57
 1/2 RRR ***** válasza:
Menj be egy kórházba a nőgyógyászatra és ott kérd a dokitól..segíteni fog,a gépbe látja mi van veled
2017. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmész egy ambuláns nőgyógyászati vizsgálatra
2017. febr. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!