Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy idegen férfi megvert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idegen férfi megvert előttem egy másikat és nagyon felizgatott. Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ez normális dolog? Sosem szerettem az erőszakot, nem érdekeltek az ilyen dolgok se box se küzdősportok se semmi. A hétvégén viszont az egyik tök normális bár/szórakozóhelyen voltam a barátnőimmel, ott pedig volt pár idősebb pasas is. Aztán amikor zárt a hely és mindenki kiment akkor ezek ketten összekaptak valamin, nekem már a kakaskodás is nagyon tetszett. És az egyik férfi jól megverte a másikat de komolyan ilyet még sosem láttam élőben. Akkor ott féltem nagyon de közben belül nagyon izgultam és felpörgetett a dolog. Muszáj volt utána odamennem hozzá megkérdeztem, hogy jól vagy-e? Fáj a kezed? Szerintem jól csináltad. Ez nagyon nem vall rám én nem vagyok rbis lány. Aztán az ismerősei elrángattak és el is mentek, azóta nem láttam. Fogalmam sincs ki ő, de nagyon sokat fantáziálok róla, pedig sokkal idősebb lehet nálam és nem is az esetem külsőre sem. Miért van ez velem? Miért csináltam?
2017. jan. 26. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A normális dolog fogalma minden embernél mást takar.

Nálam ez a vonzalom normális. Szerintem a férfi ereje az ami felizgatott. Hiszen, minden lányban/nőben az a kép él, hogy a pasik erősek. Az agresszivitás pedig sok embernek izgató dolog. A nyers erő kifejezése. Látod benne, hogy meg tudna védeni.

Engem is izgatnak a verekedő pasik (mondjuk nálam ez "szakmai ártalom"). Maga a kemény szex is, ahol a férfi dominál (nem BDSM! - ott nem magától próbál a nő felett uralkodni, hanem engedéllyel; ebben meg kevés bulit látok).

Szóval, szerintem, normális. És nem r!b@ncos dolog.

2017. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

A majmok is így választják ki a falkavezért, aki aztán az összes nőstényt megkaphatja.

Szóval ez az ősi ösztön a génjeidben van.

2017. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus megadja a választ!
2017. febr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Ostoba nosteny vagy, majd ha egyszer fiad szuletik oszt azt verik szet majd azon is elvezkedjel.
2017. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!