Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy egy idegen férfi küldött a nemi szervéről képet? Ha igen, mit szóltatok hozzá?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, h ha egy lány most ide ír, cog képet is kapni.....
2015. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fog, mert szégyenlős vagyok, valamint túl kicsi.
2015. nov. 12. 11:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Visszaírtam, hogy oké van farkad, és? Mit csináljak a látvánnyal? Nekem az számít, hogy mit csinál vele.
2015. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Volt, nem hatott meg.

Egyetlen farok sem érdekel a hozzá nőtt férfi nélkül.


A nők többsége nem úgy működik, mint a pasik: önmagában egy nemi szerv látványa, semmilyen szexuális hatással nincs ránk (persze létezik olyan nő, akire igen, de a többségre nem).

2015. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 aperitif ***** válasza:
96%

Hűűűű, az első ilyen nagyon kínos volt. Leveleztem egy férfival a neten, előtte még soha, nem ismertem a netes szokásokat, olyan voltam, mint Maugli, amikor kijött a dzsungelből. Szóval kérdezi a pasi, hogy küldhet-e képet magáról, én meg teljesen el voltam varázsolva, hogy milyen udvarias, még ezt is megkérdezi. Aztán amikor megnyitottam a levelet, akkor igencsak elcsodálkoztam, hogy egy méretes farkat nyomott a képembe, premier plánban. Ráadásul mindez az irodában történt, ahol bárki ráláthatott a monitoromra. Lányos zavaromban elkezdtem nyomkodni mindent, a levelet be akartam zárni, az oldalt be akartam zárni, mindezt egyszerre, amit az akkor vacak gép nem bírt, és lefagyott. A farokkal a monitor közepén... Rémálom volt :D

Azóta óvatosan nyitok meg ismeretlen tartalmat.

2015. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Szeretném megkérdezni, hogy eddig hányan kaptatok képet? Nem is fogtok kapni, mivel ez a kérdés nem azt a célt szolgálja. Tudom, hogy nem úgy működtök. Továbbmegyek, én sem úgy. Az csak fantáziálás, de nincs benne lélektan. Nálam egy nőt egészben kell látni, különben nincs meg a hatás.
2015. nov. 12. 12:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan a gyakoris csajoktól kérdezed? :D

Egyszerűbb lenne azt megszámolni hogy ki nem kapott még, mint azt hogy ki kapott már. :D

18L

(egyébként nem díjazom)

2015. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kétszer, az egyik "tulajával" azóta is beszélgetünk :)
2015. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pár alkalommal kaptam már

nem csak itt :-)


rendszerint megnézem és visszaírok h baszus h te milyen gyáva vagy már ...

a gyáva pasikat meg nem komálom

vagy azt h mit akar azzal a kis kukackezdeménnyel amit mutogat ?

lényeg h sértő legyen rá nézve ha már ennyire fajankó (ide csúnyább szót írnék szívem szerint)

2015. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen kaptam, abszolút nem hatott meg. Nem tudok mit kezdeni egy magamutogató szerencsétlen pasi farkával. Közöltem vele, hogy ettől fényévekre jobbat is láttam már. (a páromét)
2015. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!