Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, valaki végeztetett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, valaki végeztetett vaszektómiát külföldön? (ugye mivel itthon 40év/3 gyerek alatt nem lehet)

Figyelt kérdés

pl. környező országokban... árak,tapasztalatok,nyelvtudás szükséglet,menete,hányszor kell kiutazni,ilyenek érdekelnének.


Előre is köszönöm az építőjellegű válaszokat!


Negatív,lebeszélő,majd meggondolod,majd megbánod típusú hozzászólások nem érdekelnek,szépen kérném az ilyen irányban megnyilvánulni kívánókat,kérem mellőzék az off hozzászólásokat és a kötözködést,és inkább lapozzanak egy következő kérdésre.



2017. febr. 5. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Még egyet kifelejtettem,az adott országban erre vonatkozó jogszabályok is érdekelnének!
2017. febr. 5. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én Szlovákiában végeztettem el a vazektómiát, 400 eur helyi érzéstelenítéssel, 490 altatva. Én egyszer mentem ki (a műtét reggelén), és a műtét után 20 perccel már jöttem hazafelé. A várakozás 30 nap mindösszesen. Ahol én végeztettem, ott volt magyarul beszélő személyzet is. Ha több infó kell, keress nyugodtan
2017. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem, hogy Szlovákiában a 18 év betöltött életkor az egyetlen feltétel
2017. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Daidalosz ***** válasza:
34%
Az ember azt hinne, hogy szlovakiaban es romaniaban ingyenes a magyarok szamara.
2017. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős azt mondta, hogy érdemes a magyar urológusoknál is érdeklődni, mert van, hogy meg tudják csinálni okosban...
2017. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!