Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Missee fogamzásgátló vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missee fogamzásgátló vélemények?

Figyelt kérdés

Viszonylag sok kérdés és válasz volt már a Missee fogamzásgátlóval kapcsolatban, de mivel már nem annyira új gyógyszer, kíváncsi lennék, hogy tényleg olyan szörnyű-e. Szinte csak rossz dolgokat olvastam ezzel kapcsolatban, és nem merem kiváltani a gyógyszert, pedig nem sokára el kéne kezdenem szedni.

Ha van tapasztalatotok benne, kérlek írjátok le. Köszi előre is!


2017. febr. 3. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyet szedek 3 hónapja. Az első hónapban volt tőle néha pecsételő vérzésem, azóta ez megszűnt. Nálam egyetlen mellékhatása van, az alhasi görcsök, de ezek sajnos 2-3 naponta jelentkeznek, elég kellemetlen.
2017. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én 3 hónapja szedem és semmi hasonlót nem tapasztalok.

Teljesen jól beállt a mensim, az első hónapokban sem voltak köztes vérzések, nem híztam és a bőröm is szebb lett :)

2017. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Akiben most merülne fel ugyanez a kérdés... Én is nagyon megijedtem, mikor most év elején felírta a nőgyógyászom, és elolvastam az itteni véleményeket.

Az első hónap merő hangulatingadozás és vérezgetés volt, aztán a második levéllel varázsütés-szerűen megszűntek a problémák, és újak sem jöttek elő. A bőrömön nem javított, de nem is rontott, hízást sem vettem észre (bár alapból próbálok figyelni a súlyomra), és libidócsökkenést sem tapasztaltam.

Hozzá kell tennem, hogy fiús alkatú, tehát alacsonyabb ösztrogénszintű lány vagyok, valószínűleg ezért vált be a legkisebb hatóanyagtartalmú tabletta is.

2019. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!