Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rosszul szedtem be a fogamzas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul szedtem be a fogamzas gatlot! Lehet baj?

Figyelt kérdés
Symicia fogamzasgatlot hasznalok mar egy eve, azonban multhet elott mult el a menstruaciom, es most neztem hogy ezen a heten kell megjonnie. Nem hittem el, ugyanis most volt meg. Kiderult, hogy rossz sorrendben vettem be oket, vagyis forditva kezdtem el. Viszont ezalatt az ido alatt egyutt voltam a parommal, lehet igy baj?

2017. febr. 2. 22:15
 1/3 anonim válasza:
Szinte minden fogamzásgátló leírásában van erről szó, érdemes olvaagatni. Ha minden igaz, ha kihagysz egy tabit, amint eszedbe jut be kell szedni, akkor nincs gond. Ha kimarad, az a hatásának csökkenését eredményezni, de nem szűnik meg. Ezáltal nagyobb lesz a kockázat, és jelentkezhetnek tünetek a hormonok miatt, mint például a közti vérzés. Ha nem jön meg amikor igazából kéne, talán érdemes tesztet csinálni, vagy ha nem szűnnek meg ezek a tünetek, nem árt a nőgyógyásznak elmesélni az esetet. :)
2017. febr. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De hívd fel a nőgyógyászod és kérdezd meg!!
2017. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sajnos a fogamzásgátlók sem 100%osak. Én rendesen szedtem, egyet sem hagytam ki, mégis itt a kis pocaklakó. Nem feltétlenül lehez baj belőle, de nem árt odafigyelni és ha bármi tüneted van csinálni egy tesztet és elmenni orvoshoz. Remélem nem ijesztettelek meg, nem ez volt a célom.


28hkm

2017. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!