Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7. napja szedtem a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7. napja szedtem a fogamzásgátlót, nem védekeztem fogamzás gátló lehet kijött belőlem? és lehet belőle baj? (többi lent)

Figyelt kérdés
Délután barátommal lefeküdtünk, belém ment el. Bevettem este 7 körül a hetedik fog.gátlót majd elindultunk bulizni ittam és rosszul lettem nem a sok pia miatt simán a gyomrom sem volt jól és ezért sikeresen hánytam... Lehet ebből baj, hogy belém ment aztán a 7. fog.gátlót lehet kihánytam? Bár kb 3 óra eltelt a beszedés és a hányás között szerintem addigra feloldódott bennem de azért félek. Segítsetek. Köszönöm 18/L
2013. okt. 26. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogamzasgatlo nem utolag hat. Ha aktus elott is vettel be, akkor semmi baj.
2013. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen szedem rendszeresen, köszönöm :)
2013. okt. 26. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
3 óra alatt még nem szívódott fel teljesen, úgyhogy lehetsz terhes.
2013. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy az első miről beszél, azt nem tudom...


3-4 óra alatt szívódik fel a fogamzásgátló.

Mivel előbb kijött belőled, minthogy biztosan felszívódhatott volna, pótolnod kellett volna 12 órán belül.

Ha ezt nem tetted meg, lehetsz terhes.


Főleg, mivel ez az első héten történt (MINDEN levél első hete neccesebb). Ilyenkor a kihagyást, kihányást, kifosást (elnézést) MEGELŐZŐ 1 hétben folytatott bármelyik aktusból (nem csak a délutániból) lehet gyerek.

2013. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elso arrol beszel, hogy aktus utan vette be azt, amit lehet, hogy kihanyt, szoval az a megtermekenyitest elegge nehezen gatolta volna meg. Bar ha jol latom alapveto szovegertelmezessel vannak a harmasnal gondok, szoval nem haragszom.

-Az elso

2013. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elnezest *negyes
2013. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, miről beszélsz?


Nem úgy van, ahogy te írod. PONT.


Igenis lehet terhes, mivel nem szívódott fel.

2013. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!