Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a következő 3 havi fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a következő 3 havi fogamzásgátló adagot a háziorvossal iratom fel, mit fog szólni legközelebb a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Lehet hogy háziorvossal iratnám fel a következő adagot, de ha elmegyek utána nőgyógyászhoz akkor ő nem szólja meg hogy mással irattam fel??
2017. jan. 28. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem,dehogy.Én is a házidokival íratom fel.
2017. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A háziorvos nálunk nem írja fel!!
2017. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

semmi köze hozzá.

biztos van olyan, aki ferde szemmel nézne rád emiatt.

magándoki? receptért kér pénzt?

ahova én jártam, mindig más orvos volt, leszarták, mit csináltam eddig.

2017. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen magánorvos. Pont ezért nem akarok 3 havonta fizetni ott, ha a háziorvos felírja esetleg ingyen.

Nem tudom nem haragszik-e majd a nőgyógyász.

Köszi a válaszokat!

2017. jan. 28. 17:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztosan rendel a nőgyógyászod állami rendelőben is, a helyedben oda mennék gyógyszert íratni hozzá. Háziorvos nem írhat fel fogamzásgátlót.
2017. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként magánrendelőkbe ingyenes általában a receptfelírás!! De ez ki van írva a honlapra
2017. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jaj ez jó ötlet!:)

Nagyon szépen köszönöm!

2017. jan. 28. 18:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem mindenhol ingyenes. Sok helyen olvastam h néhány ezer Ft a recept is. De érdeklődni fogok
2017. jan. 28. 18:04
 9/11 anonim ***** válasza:
tényleg pénzkidobás a receptért fizetni. ha a háziorvos nem ad, menj a klinikára/kórházba. ha visszamész a dokidhoz később, akkor is viszel hozzá pénzt, szava nem lehet.
2017. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek veled. Köszi!
2017. jan. 28. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!