Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszernél hová...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszernél hová élvez a párotok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 11:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy is!


Épp ellenkezőleg...


Tájékozódjanak csak persze, főleg, ha otthon esetleg tabuként kezelik náluk a szexuális témákat, vagy nem megfelelő felvilágosításban részesültek.


De, ilyen módszernél, jön a sok válasz, hogy neki nem sikerült teherbe esnie, meg annak se...(Az árnyoldalairól meg szó sem esik.)


Ebből az szűrhető le, hogy, hű de jó nem kell gumi, se bogyó mehet a menet.


Emiatt írtam, hogy azért ennek súlyos követkézmenyei lehetnek, ha valaki nem úgy alkalmazza. Ezért írtam a hozzászólást.


Elnézésedet kérem, ha ezzel megsértettelek vagy bántó volt, vagy kritikának érezted.

2017. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem,dehogyis!Teljesen jó a meglátásod,szerintem is! :)
2017. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Nereida3 válasza:
58%
Nem biztattam senkit semmire... de eleve nem éltem olyan kapcsolatban, ahol kiborultam volna, ha állapotos leszek. Míg nem voltam kész rá, addig védekeztünk, de hát mi a 100% amúgy? Gyógyszer, spirál mellett is esnek teherbe. Csak magánvéleny volt. Amúgy meg sikerült elsőre a baba, szóval nem az volt, hogy nehezen esek teherbe.
2017. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
84%

A tudatlanság nem ismer határokat.

Az alapoktól indulva kell a kérdést megválaszolni.

A mennyire biztonságos, mint egyeseknek a ""fő téma"", egyéni mérlegelés kérdése, ezt majd eldöntöti mindenki maga.


Ám a tény, a megszakításos kozosülés komoly kapcsolatot is képes szétverni.

Főleg nok gondolják, hogy ez jò a férfinek.

Persze, egyszer egy évben.

Miért?

Mert a hüvely melegében, egy csúszós, nedves közegben jut el a himvesző a csúcs közelébe, ahonnan kikerülve, valljuk be kézzel foghatóan befejező mozdulatokkal, vagy saját, vagy a partner részéről, egyszerűen az onanizálás lesz a vége.

Mindez lelkileg rosz, és mentálisan megterhelo a férfinek.

Ad - hoc ha kézzel csinálja magának az még jobb is, mert végig egyforma stimuláciot kapott a pénisz.

Az a no aki mindezzel akár tudatlanság, akár nárcisztikus egoizmus miatt nem törődik, ( csak nekem legyen jò) hibázik. Nagyot.

Tehát az alapkérdés feltehető, de egy évben egyszer.

Okos nő hagyja bent dolgozni a férfit, majd a háromnegyedétől vagy kézzel, vagy szájjal folytatja, elég időt adva a himveszőnek, hogy átlényegüljon az új ingerlési móddal.

A férfi szexusa pont olyan bonyolult mint a noé!

Egyszerű gyakorlati példa, szkeptikus nőknek :

Mielőtt orgazmusod van, kérd meg a partnered, hogy:

- Hagyja abba, amit cdinál, hozzád se érjen, majd te befejezed.

- Amit csinál, a csúcs felé közeledve teljesen váltsa át másra, pl. A himvesző után csak ujjak!

Garantálom, aki jol csinálja, az sose fog igy elmenni, és rögtön megérti a férfit.


Tehát az alapkérdés feltehető, csak okos nő ritkán teszi fel! :-)

2017. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%
"Az a no aki mindezzel akár tudatlanság, akár nárcisztikus egoizmus miatt nem törődik, ( csak nekem legyen jò) hibázik." => Nem igaz... Valakinek lehet, hogy jó úgy is, nekem pl pont ugyanúgy hiányzik a vége, el van rontva, ha kiveszi. Vagyis az nem csak vele kiba$zás. (A libidócsökkentő fogamzásgátló gyógyszar viszont szintén, mert a hormonálisn problémák, hangulatváltozások, egyéb kockázatok mellé még a szexet se élvezném.)
2017. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#14 -nél a pont
2017. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 tesho ***** válasza:

Én megszoktam az elmúlt sok évben,h megszakításos módszer van. Jelzem nem vagyok csapodár.

Ehhez azért kell tapasztalat és szexuális kultúra,h a férfinek teljes orgazmuskontrollja legyen és ne legyen baj.

Ha nem punciba, akkor popsiba vagy 'arcraszájba' a kedvencem 😃

39/F

2017. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!