Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszernél van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszernél van aki járt már pórul, azaz becsusszant gyerek?

Figyelt kérdés
Mert ugye elvileg az előváladékban is vannak spermiumok

2014. febr. 26. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem az csak egy mítosz
2014. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én és öcsém ilyen becsusszant 3. és 4. gyerekek vagyunk! :D
2014. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2.

nem baj, ti szerelemből születtetek :)

2014. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez igaz! :) Igazi meglepi szerelem "gyerkőcök" vagyunk!

De ez így volt tökéletes!

2014. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

HA nem is mítosz, de sokkal nagyobb feneket kerít neki mindenki, mint kéne.


Nyilván lehetnek spermiumok az előváladékban, de inkább csak a második menetben, HA nem volt két menet között egy pisi, ami kimossa a húgycsőből a benne maradt spermiumokat.


Hatmilliószor dugtam már kihúzásos módszerrel, nagyon sok előváladék jön belőlem, és sose esett még teherbe tőlem senki.


Ezzel a warninggal a szexológusok csak magukat akarják bebiztosítani, hogy ők szóltak, hogy nem 100 százalékosan biztonságos a megszakításos közösülés, nehogy valaki, 1 millióból egy ember, pénztártól való távozás után reklamáljon.

2014. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem is az elovaladektol szoktak teherbe esni ilyenkor, hanem attol, hogy nem sikerul az akcio heveben idoben kirantani...
2014. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
már bánom, hogy anno hisztológia gyakorlatra nem vittem magammal előváladékot...
2014. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszer egyáltalán nem biztonságos! Hülyeség!
2014. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tessék, már itt is egy ember, aki jól megtanulta a leckét, és szépen visszaböfögi.
2014. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Jelen. Érdekes dolog ez, mert évekig nem történt semmi baj, aztán amikor egyszer új partnerem lett és kicsit elkapkodtuk az összeborulást (tehát egyikünk sem készült óvszerrel) akkor legelőször megszakítással "védekeztünk" és azonnal terhes is maradtam. Nem mítosz ez, lehet elröhögcsélni, meg leszarozni aki komolyan veszi, de amikor ott állsz a vécében és nézed, hogyan jelenik meg két csík a teszten és tudod, hogy nem tarthatod meg semmiképp... hát akkor már nincs kedve az embernek nevetni.
2014. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!