Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszernél van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszernél van aki járt már pórul, azaz becsusszant gyerek?

Figyelt kérdés
Mert ugye elvileg az előváladékban is vannak spermiumok

2014. febr. 26. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Senki nem röhögcsél.


Amúgy pedig sosem tudhatod, előváladék volt-e az, vagy már az első cseppek belandoltak a puncidba, mert szarul csinálta a partnered.

2014. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Dettó.

Szerintem partnerfüggő dolog.

Az exnél első ilyen alkalommal terhes lettem.

A férjemmel évek óta így csináljuk, mégsem lettem terhes, de ha becsúszott volna, abból sem csinálnánk problémát. Ő tudja, h nem áll szándékomban újra szülni, így ezt tiszteletben tartja és időben kiveszi, nem pedig a saját élvezetére koncentrál.

2014. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

és utolsó válaszoló!

Nálatok az előző párodnál az volt a baj,hogy nem tudta kivenni időben, vagy az előváladéktól termékenyültél meg?

Köszi a többieknek!:)

2014. febr. 28. 20:36
 14/14 anonim ***** válasza:
10-es válaszolónak nagyon igaza van. Én is így estem teherbe sajnos...
2014. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!