Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése mikortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése mikortól véd?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Àltalaban első naptól, de olvasd el a betegtájékoztatót.
2017. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem tudod elolvasni azt a rohadt betegtájékoztatót???! Nem dísznek adják!!! Aki szét tudja tenni a lábát ,annak ehhez is legyen esze!!
2017. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a gyakorlati hatásra vagy kíváncsi. Igen, védHET az első szemtől is, de van hogy csak 2-3 levél után véd rendesen. Egyébként betegtájékoztató, orvos :)
2017. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tomika36 válasza:

Inkább az a a kérdés mitől véd? Tőled!!

Ne szaporodjál, ha már annyit nem tudsz, hogy egy gyógyszert mielőtt bekapkodnád, annak használati utasítását figyelmesen elolvasd!

A másik, ezt csak úgy drogériában nem kapod! Ha voltál orvosnál, akkor az biztosan elmondta hogy is kell szedni, és meddig éljetek biztonságos házas életet.

Ha ismerőstől kaptad be ne vedd! Nem véletlenül kell megjelenni az orvosnál, aki különböző ostoba kérdéseket tesz fel, majd eldönti milyen fogamzásgátlót írjon fel!


Nem hiszem, hogy tudod, de meg is halhatsz tőle, vérrögöket okozhat (sztók, infarktus -> halál). Tehát nem játék!


Azonkívül van ennek egyszerűbb módja is, injekció, ami három hónapra ad védettséget, és olcsóbb is mint a napi adagos. Azon kívül nem elhanyagolható, hogy nem kell attól félni, hogy bevetted-e a pirulát vagy sem.


De, orvos lásson!


És ne szaporodj!

2017. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ORVOS, ORVOS!



Ha már megvolt, nekem azt mondta a doki,hogy a második hónaptól biztos a 99%, de már az ötödik naptól véd.

2017. jan. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gigike86 válasza:
Hát. Ez szerintem mindegyiknél más, melyik mikortól véd. Nekem régen "10 éve" 2 hetet irtak a betegtajékoztatóban, amit meg most kaptam abban már az első nap után véd, de én így is kivártam vele a 2 hetet.. Inkább később legyen mint egy gyerek!
2017. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még 5 éve is 2 hét volt. De tényleg olvasd el a tájékoztatót. Minden márka más lehet.
2017. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!