Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Írnak fel fogamzásgátlót ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnak fel fogamzásgátlót ha nincs itt bejelentett lakcímem?

Figyelt kérdés

Pesten lakunk de másik városba szól a lakcímkártyám. Így is elmehetek valamelyik kórház nőgyógyászatára?

Még sosem szedtem ilyet. Olvastam a Dienelle tabiról jókat írtak róla. Választhatom ezt vagy az orvos fog választani illetve adni valamilyet?


2017. jan. 2. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az orvos dönti el hogy milyet ír fel neked, nem lehet válogatni.

Szerintem felírják. Bár én magánorvosnál voltam, és ott is kértek lakcímet de nem befolyásolt semmit hogy melyik városban lakok. A kórházban nem tudom hogy megy.

2017. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen bárhol írnak fel vizsgálat után olyat amit az orvos megfelelőnek lát, lehet megkérdezi hogy milyen árban legyen, de van hogy nem, hanem ad egy receptet a kérdések alapján és ennyi, tb-re csak a lakhely szerinti nőgyógyásznál van erre lehetőség.
2017. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Itt Pesten egy jobb fajta magán nődokinál mennyibe kerül egy vizsgálat + gyógyszer írás? Utána ha csak gyógyszer kell azért mennyit kell fizetni?

Melyik orvos jó?

2017. jan. 3. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem Pesten lakok. Megyeszékhelyen irattam ès ott 11 ezer Ft volt egy sima gyógyszer feliratás plusz egy hasi ultrahang. Ha van rákszűrés akkor drágább valamennyivel. A gyógyszer pedig 6000 körül volt.

Szerintem máshol is kb ennyi az ár.

(Első válaszoló voltam)

2017. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zuglóban 12ezer volt tavaly a vizsgálat magánba: ebben benne van a rákszűrés (máshol ez + 6000 és a vizsgálat 7-8ezer), UH és gyógyszerfelírás. Később csak a felírás 1500. Azóta vidékre jöttünk, de itt olcsóbb a magán, 8ezerbe minden benne van, viszont ez egy kontrollnál is ennyi, ha csak beszélni akar vele az ember.. 1000 a feliratás, cserébe viszont nincs időpont, érkezési sorrendes... Így tb-sre váltottam, évente egyszer bőven megfelel és felírni is 3 havonta.

A gyógyszer (tabletta) nekem eddig 7-8ezer között volt, patikától függően, most hüvelygyűrűm van, 10-12ezer között van a 3 havi.

2017. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!