Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap elfelejtettem bevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót, lehet gond?

Figyelt kérdés
Tegnap elfelejtettem bevenni de most azonnal pótoltam,viszont eltelt több mint 12 óra úgy hogy ugye nem szedtem be.A hetedik bogyó maradt ki ,lehet belőle gond? (Azt olvastam hogy ha az elején marad ki nagyobb a terhesdég esélye ha ráadásul előtte együtt voltam valakivel,ami megtörtént és bennem is ment el.)Nagyon bepánikoltam most,válaszokat köszönöm
2017. jan. 1. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb félni mint megijedni. Holnap keress fel egy orvost. Jobb mintha kiderülne, hogy jön a baba, nem? Naugye. Holnap orvos.
2017. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, járj utána!
2017. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mo ba megközelítőleg minden 2. nő abortuszon esik át
2017. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!