Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót. Lehet baj?

Figyelt kérdés
A tegnap reggeli szemet a maival együtt vettem be. A barátommal nem votunk együtt 2 napja.
2017. jan. 2. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Olvasd el a betegtájékoztatót (vagy a neten a te gyógyszeredre vonatkozó tájékoztatót), abban leírják, hogy mikor mit kell tenni - mert nem mindegy, hogy hol tartasz a levéllel, és nem mindegy, melyik fajta gyógyszerröl van szó.


De alapesetben ha 12 óránál nem késtél többet, akkor semmi probléma sincs, ha igen, akkor célszerü legalább 7-10 napig kiegészítö védekezést (óvszer) alkalmazni.

2017. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is előfordult már másnap bevettem ami elmaradt. 6 órakor szoktam bevenni és az aznapit is bevettem rendesen időben. Vedd be minél előbb és utána minden oké. Nekem sem volt semmi gondok csak ne legyen rendszer
2017. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!