Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a neve a fogamzásgátlónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a neve a fogamzásgátlónak amit szedtek? Illetve milyen pozitív vagy negatív mellékhatás jelentkezett nálatok?

Figyelt kérdés

Mielőtt felírta az orvos csinált valamilyen vizsgálatot?


Kíváncsi vagyok hogy másnál hogy volt ez :) Köszi aki válaszol!


2016. dec. 29. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Milligestet szedek már elég régóta.Negatív hatást nem tapasztaltam,viszont pozitív,hogy a menstruációm mindig napra pontos és a régi 7-8 nappal ellentétben csak 4-5 napig tart,nem fáj a hasam sem.
2016. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszii. Zöldet adtam! :)
2016. dec. 29. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy éve szedek Velgynt. Negatív hatása, hogy azóta nagyon gyakran fáj a fejem és az első pár hónapban szinte végig barnás folyásom volt. Pozitív hatása, hogy nagyon egyszerű szedni (28 napos - 24 aktív tabletta, 4 hatóanyag nélküli tabletta). Mióta elkezdtem mindig ugyanabban az időpotban jön meg és kb 2-3 napig tart, szinte észre sem venni, a hasam se görcsöl és nagyon kevés vérem van.
2016. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na az szuper!

Én most járok az első hónapban és nekem is barnás folyásom van mióta szedem :/ remélem elmúlik mert elég zavaró.

2016. dec. 30. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én két hete szedek Nobabelle daily-t,egyenlore annyi tunete van hogy baromira fajnak a melleim..
2017. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem is sajnos nagyon fájnak a melleim mióta szedem.

Köszi a válaszod :)

2017. jan. 4. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
En misseet szedek fel eve. Mellekhatas annyi h a hajam zsirosodik miota szedem naponta kell mosnom. Mas nem nagyon :) nem hiztam tole. Melleim fajnak tole de csak mielott megjon de elegge. Meg a menzeszem nagyon jol visszafogta alig van verzesem. Es lerovidult 5 napra :)
2017. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Életembe először 22 évesen mentem nőgyógyászhoz,nem vizsgált meg,sőr kibacott bunkok lenézőek voltak a dagadt asszisztensel csak fel írt 1 gyógyszert...xy injekciós fog gátlot,semmit nem mondott h kinek kell beadnia.háziorvossal voltam kénytelen beadatni, bár ne tettem volna minden mellékhatás kijött rajtam,hízás(ugyan azt annyit ettem előtte is )agresszivitás stb.. és 5 hónapig nem volt menstruációm úgy kellett másik nődokihoz mennem a munkahelyem által mert onnan ingyenes, ő közölte /megvizsgált,h hormon érzékeny vagyok,nem szedhetek többet fog gátlót és írt fel gyógyszert h vissza jöjjön a menstruációm/

Jah és valószínű a fog gátló miatt nem lehet abszolult gyermekem, vagy ha mégis elég csekély rá az esély

2017. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dienille-t szedek hormonproblémák miatt kb. fél éve. Részletes kivizsgálást követően írta fel a doki, PCOS/ inzulinrezisztencia kizárása után. Első pár napban hányingerem volt és hánytam is (nem durván) + fejfájás, álmosság.

A mellem fájt az első hónapban, fél kosárméretet nőtt is.

Azóta minden negatív tünet megszűnt, a hangulatingadozásaimra van a legjobb hatással, a dühkitöréseim, kiborulásaim, pánikrohamaim is elmúltak (ezek a betegségemhez kapcsolódnak)

A nagyon durva menstruációm mennyisége drasztikusan lecsökkent, már nem vagyok súlyosan vérszegény :)

Sajnos a betegségem számomra leggyötrőbb tünetére (hajhullás, hajzsírosodás) nem olyan jó. Az arcom viszont jóval szebb lett.

2017. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. jan. 26. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!