Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett leszek így valamikor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett leszek így valamikor, vagy hagyjam abba és kezdjek újat újra?

Figyelt kérdés
Állandó pici vérzéseim voltak, kaptam fogamzásgátlót. Előszőr írt fel. És gyengén véreztem ahogy szoktam de a 4. ilyen nap elkezdtem szedni a gyógyszert, hogy ha esetleg az a mensi akkor ne csússzak ki az 5 napból.. de aztán elmúlt és most újra vérezgetek. Lassan az egy hónapi adagot már bevettem még egy hét van a szünetig. Baj, hogy így szedem? Be fog így állni, hogy a szünetben jöjjön majd meg valamikor? Vagy hagyjam abba és kezdjek új levelet mikor erősen megvan és tuti h mensi? (Amióta elkezdtem szedni rendszeresen szedem, minden nap kb ugyanabban az időben) Köszi a válaszokat!!
2008. okt. 7. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

sztem mostmár akkor szedd végig, hátha beállt és megjön a szünetben, de addig hogyha szexre kerülne a sor mindenképp védekezzetek, mert így nemtuti a védelmed.

ha pedig nemjött be, és nemjött meg a szünetben, akkor sztem neszedd tovább, várd meg az igazi menzesznek is tűnő menzeszedet :) és akkor kezd el megint a tabik szedését

2008. okt. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen csak kérdés h melyik az igazi.. és ha az igazi akkor az ált nem első 5napig derül ki :S hanem előtte is kezdődik kicsi vérzéssel.. akkor meg megint .ááááááá
2008. okt. 8. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!