Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha a lány veszi meg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a lány veszi meg az óvszert az első együttlėthez?

Figyelt kérdés
Belekeveredtem a legjobb barátommal egy barátság extrákkal kapcsolatba, ami úgy néz ki, hogy kezd komolyabbá válni. Eddig csak pettingeltünk, de szeretnék tovább jutni a szexre végre, az hátha segítene kideríteni, hogy vajon tényleg lehetne e több a kapcsolatból. Arra gondoltam, hogy így karacsony ķörnyékėn meglephetném egy óvszerrel. De mégis gáznak érzem, hogy nekem kell megtennem ezt a lépést. Szerintetek jó ötlet? 20/L

2016. dec. 18. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Óvszert mindkettőtöknek kell venni, hogy biztosan legyen! Ilyesmit csak úgy tart magánál az ember, ha van valakije azért, ha nincs senkije azért! Tampont is viszel mindig, mindenhova nem? Alap dolog..

A sztori meg.. hagyjuk! Tényleg sötét vagy te még a szexhez, ha normális kapcsolatot se tudsz kialakítani és beszélni sem tudsz vele a témáról! Gondolj már bele mit csinálsz..

2016. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb és célravezetőbb lenne vele nyíltan beszélni. Én nőként ebből az óvszeres ajándékból azt venném le hogy szexelni akarsz és ennyi, a szexkapcsolat ilyen dolog, mást nem akarsz, ha komoly kapcsolatot akarsz akkor beszélni kell ki mit érez, mit gondol erről és közösen dönteni pl a védekezésről.

Maga az óvszer: mindig legyen nálad.

2016. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#10

Akkor a puncin kívül többet kéne nyújtani.

2016. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal semmi baj sincs, ha a lány veszi meg, de hogy ezt adja karácsonyra...

Tarts magadnál, de adj mást ajándékba.

2016. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én jártam már úgy hogy a lány vette a gumit és kicsi lett így nem tudtuk használni. De ha tudod a méretet akkor semmi gond. Annak ellenére egész nap szeretkeztünk.
2016. dec. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz, hogy te veszed meg, de ne ajándékba tedd, csak szimplán legyen nálad. Párommal eleinte nálunk is mindig én vettem, mert neki ciki és amúgy sem ért hozzá, mert tíz éve nem használt, exeknél nem kellett... :D

Szóval én nem tartom gáznak a dolgot, hacsak nem azért vedd te, mert "neked fontos, te nem akarod bekapni a legyet", a pasi meg sz.rik bele - de nálatok nem ez a szitu.


Viszont szerintem ne ajándékba vedd neki, mert félreérthető. Legyen nálad, ha úgy alakul, előkaphatod. :) De eleve nem túl szexi egy ilyen felhívás, hogy "ajándék óvszer, akarod kipróbálni?!"

2016. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele,mit érez egy férfi,ha egy nő vesz kotont neki?Elmondjam.?A fiú felhúzza,megdug,utána reptet mert könnyűvérünek fog tartani.Esélyed kapcsolatra?komolyra? 00000000000000esély.Próbáld csak ki.vegyél nekem eggyet,s míg tart az aktus,na jó,ha jó lehetne töbször is,meg mondanám is mennyire szeretlek,de nem lenne igaz,csak az aktusig.Ne alacsonyícsd le magad.ha a fiu akart volna valamit,már megtette volna.
2016. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Joe.38 ***** válasza:
Lány ajándékoz karácsonyra gumit egy fiúnak? Komolytalan. Vicces. Még a megalázó szó is ide illik.
2016. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!