Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt hónap, november 12.-én vesztettem el a barátommal a szüzességem.

Megszakításos módszerrel.

Mondta,hogy vigyázni fog.

Nem ment el bennem.

November 12.-e előtt sem jött meg a menstruációm,pedig meg kellett volna, és már november 12.-e óta sem jött meg.

Nagyon parázok,hogy terhes lettem.

Válaszotokat köszönöm előre is! :)



2016. dec. 9. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Istenem ,de ostoba vagy!! Igen lehetsz terhes. De minek szexelsz,ha nem értesz hozzá ,és olyan idióta vagy ,hogy nem tudsz védekezni!!! Tudtad ,hogy az előváladék is tartalmaz spermiumokat!!
2016. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem veszekedni jöttem, és nem szeretném hogy most ócsárolj, csak tényleg nagyon parázok.:( Köszönöm a válaszod!
2016. dec. 9. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Válaszoltam,parázhatsz ,de nagyon! Remélem legközelebb is így védekezel. Csak az ilyen hülyék mindig felb..ák az agyam!!
2016. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
16%

Valószínűleg nem vagy terhes, az előváladék nem annyira veszélyes mint ahogy beállítják. Máskor viszont védekezzetek rendesen!

Mellesleg ha már lassan egy hónapja késik, hogyhogy nem csináltál még egy tesztet? Menj és vegyél egyet, legalabb utána megnyugszol..remélhetőleg negativ lesz. :)

2016. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2.Köszönöm a válaszod! :)
2016. dec. 9. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Honnan tudod, hogy nem ment el benned? Marha nagy tapasztalatod lehet, ha ez volt az első.

Védekezés nélkül szexeltetek és egy hónapja késik a vérzésed!!! Pont így készül a gyerek.

Pár nap késés még normális, abszolút maximum két hét. Utána minden esetben érdemes orvoshoz fordulni, főleg ha eddig szabályos volt a ciklusod! Nem csak a terhességet kockáztatod, de össze is szedhettél valamit.

De mivel késik, én inkább terhességre tippelnék.

Csinálj egy tesztet! Aztán ne csodálkozz, ha két csíkos!

2016. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!