Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2honapja szedek fogamzasgatlot es ket hete a parom elment bennem.Most lenne a megvonasos hetem es mar meg kellett volna jonnie de nem iott meg..Aggodnom kene?
2016. dec. 2. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Háát, nem akarom az ördögöt a falra festeni, de a gyógyszer nekem mindig napra pontosan meghozta a 2 év szedés ideje alatt (talán 1-2-szer volt 1 nap késés).

Csinálj tesztet, az a biztos.

2016. dec. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En 4 honapja szedek tabit, parom belem szokott elvezni es nekem se jon meg rogton azonnal, viszont csinaltam mar tesztet es nem mondta, hogy terhes lennek, de azert ha csinalsz egy tesztet, az nem arthat.
2016. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Masodik kerdezotol kerdezem neked mennyit szokott kesni neked?
2016. dec. 2. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok, volt mar, hogy 2 napot kesett, de mar kesett 4et is es nem lettem terhes
2016. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!