Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes? Elkaptam egy virust, nem marad bennem a gyogyszer.

Figyelt kérdés

Tehát, ez az első hetem a gyóyszerszünet után (már négy éve szedem) és tegnap előtt voltam együtt védekezés nélkül a párommal, viszont nem ment el bennem. Tegnap estére elkaptam egy vírust, a gyógyszert hiába vettem be, kihánytam..amikor pótoltam másikkal mert jobban lettem, hasmenésem volt,másfél órára rá és utána folyamatosan.

Kétségbe vagyok esve, tudom, hogy az első hét a legkritikusabb, és hogy ilyenkor visszafelé is lehetséges teherbeesés..mást nem tudok tenni azon kívül, hogy várok, ugye?


Köszönöm!


2016. nov. 30. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Betegség esetén vagy antibiotikum kúra alatt kell a kiegészítő védekezés!!!
2016. nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tablettát kellett volna íratni. Nem várni a csodára.
2016. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, persze, fogok használni a hónap további részében, de tegnap előtt nyoma nem volt még betegségnek, és a visszamenőleges hatástalanságtól aggódom.
2016. nov. 30. 07:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvastam , hogy a kettőt együtt nem lehet alkalmazni.
2016. nov. 30. 07:48
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy aki négy éve folyamatosan szedi a fogamzásgátlót, az egy ilyen hiba miatt nem lehet terhes. Valóban csökken a fogamzásgátló hatása, de szerintem ebben az esetben csak minimálisan. Én szerintem tuti, hogy nem lehetsz terhes.
2016. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Visszamenőleg nem nagyon szokott gond lenni, az 1. tabletta azért még benned maradt, az is javít a helyzeten!

Az előttem szólónak üzenném, hogy ne kergessen tévképzeteket, ha 10 éve szedné, akkor is terhes lehet 1 kihagyott szem miatt is!

Viszont amíg rendbe nem jössz és egy teljes levelet jól nem szedtél be, addig gumit is használjatok!

Az orvost hívd fel ilyen esetekben, hátha meg tud nyugtatni, mégiscsak többet lát a témában, mint mi!

2016. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kergetek tévképzeteket, kedves 6-os válaszoló, de a fogamzásgátló hatás nem szűnik meg 100 %-osan, csak csökken. Ha elolvasod a betegtájékoztatót, az ott leírtakat is így lehet értelmezni. Ezért nehezebb teherbe esni, mintha valaki egyáltalán nem védekezne. Elég pechesnek kell lenni ahhoz,hogy valaki így essen teherbe, de nyilván nem kizárt.
2016. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!