Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet e terhes? Mikor kezd el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e terhes? Mikor kezd el ujra hatni a gyogyszer? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Jengee fogamzásgátlót szedek.Az elöző levél utolsó negy szemet nem tudtam bevenni mert elhagytam.Az utolso szem vasarnap volt.(06 26) Ezutan ra 4 napra csutortokon(06.30) megjott es szombaton07.02) meg tartott egy kicsit de a parommal lefekudtem. Hetfon(07.04) uj levelet elkezdtem de azon a heten elutaztam es a pentek szombatit (07.08.09) nem tudom bevenni, a vasarnapit meg csak delutan tudom. 1 lehetek e terhes hogy akkor lefekudtunk? 2 mikor fog ujra vedettseget nyujtani a gyogyszer? kellene most kiegeszito vedekezest alkalmazni? A választ előre is köszönöm
2016. júl. 9. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen kellene más védekezési módszert is használni addig. Bár azt nem értem abban, amit írtál, hogy "elutazol, és nem tudod bevenni". Ne haragudj, de egy levél gyógyszer nem 8 tonna, hogy ne férjen be.
2016. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
otthon hagytam
2016. júl. 9. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat eleg sok gyogyszer maradt ki,ahogy olvasom. Igy szted eleg bizonytalan a vedettseg. En a helyedben ha hazaersz atolvasnam a betegtajekoztatot mit javasol. De sztem mar a szunetben is kellett volna kiegeszito vedekezes,es most is mindenkepp minimum egy hetig. De en vegig gumiznam ezt a ciklust. Es tesztelnek egyet a vegen.
2016. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Es igy esnek teherbe a nok gyogyszer mellett... hogy lehet ilyen felelotlenul szedni? Ha meg teherbe esel, majd mindenkinek szidod a gyogyszert. Persze hogy lehetsz terhes! Osszevissza szeded a gyogyszert.
2016. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!