Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo bevetele utan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo bevetele utan 10 percel hasmenes?

Figyelt kérdés
Vegyek be megegyet? ketszer voltam a wc egyszer laza volt masodjara mar hasmenes

2016. nov. 21. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Hogyan jutottál fogamzásgátlóhoz? Mivel azt a dokinak kell felírnija neked ott helyben elmondja mi hogy van + sok gyógyszer van s nem véletlen kell megvizsgálnia a gyógyszert igénylőt.


Ha meg fiatal vagy, aki anyuka gyógyszeréből lopott pár darabot...(mert már volt olyan csaj erre) azonnal tedd le.


Amúgy be van osztba egy egy db egy egy nap és egy hétig kell szedni ami előtt hatni kezd. 1 hét után a gyógyszer folyamatos további szedése mellet lehet a szabad szex.


Nekem pl mellékhatása volt: Egyre csökkent a nemi vágy és hagytam a francba.


23-N

2016. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, 23 éves létedre igen ostoba vagy... Még csak nincs is köze annak a kérdéshez, amit leírtál. Ha valaki rosszul van, már rögtön anyukától lopott? wtf?


Kérdező!

Nagyon nem mindegy a hasmenés jellege is. Ha amolyan "minden kijött" módon van hasmenésed, mondjuk vírus miatt, akkor érdemes bevenni a második szemet.

Tíz perc viszont nagyon rövid idő, annyi idő alatt igazából még a gyomrodban van a gyógyszer, ha nincs valami totálbrutál megbetegedésed - ennyire gyorsan nem halad át a szervezeten átlagos esetben semmi.

(Ugye ha ételtől vagy rosszul például, akkor is átlagban fél-egy óra után rohansz a mosdóba, tehát ebből indulj ki.)

Ha utóbbi a jellemző, akkor én nem vennék be másikat, felesleges - viszont a következő héten a plusz gumi nem árt a biztonság kedvéért.

Ha az elsőként leírt verzió igaz rád, akkor viszont érdemes plusz szemet bevenni, hiszen ennyi idő alatt nulla a felszívódás. De csak akkor, ha már nem megy a hasad, hiszen akkor semmi értelme nem lenne, ha ugyanúgy kiadnád azt is. A másik, hogy ez esetben figyelj a 12 órán belüli határidőre is.

2016. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt vettem be megegyet mikor elmult a hasmenes ra 2 orara. Nogyogyasz irta fel a gyogyszert a tajekoztatoban azt irta hogyha a gyogyszer bevetel utan ket harom oraval hasmenes jelentkezik vegyek be masat de mivel 10 percel utana ezeert nem voltam biztos benne
2016. nov. 22. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!