Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap volt 7 napja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt 7 napja, hogy szedem a Mercilon fogamzásgátlót . Tegnap este védekezés nélkül szexeltem, lehet baj?

Figyelt kérdés
A tájékoztatóban azt írja , hogy 7 nap után nyújt védelmet. A gyógyszert du: 3 kor bevettem és olyan 10 körül történt a dolog addigra felszívodott a gyogyszer .
2016. nov. 21. 07:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért 7 nap után mert második nap vettem be a tablettát .
2016. nov. 21. 08:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiába mondják a nőgyógyászok hogy az első hónapban KELL A KIEGÉSZÍTŐ VÉDEKEZÉS!!!!! Még akkor is ha a tájékoztató azt írja hogy az első szem is véd vagy azt hogy 1-2 héttől véd... Kell idő mig beépül a szervezetedbe!Majd kiderül...Több ismerősöm is így esett teherbe.. És van közte olyan aki szintén ezt a fogamzásgátló tablettát szedte...
2016. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó, azt azért mondják, mert sajnos tapasztalat alapján tisztában vannak vele, hogy egyszerűen néhány nő nem elég intelligens a tablettaszedéshez - és reménykednek, hogy egy hónap alatt azért, mert beépül a rutinjukba, és nem fogják elfelejteni. A gyógyszergyártó cég meg nem hülye, nem fog hamis adatot a tájékoztatóba írni, mert civilizáltabb országokban ezért már milliárdos pereket indíthattak volna ellenük félretájékoztatás miatt.

Kérdező, semmi baj nem lesz, teljesen jól csináltál mindent, pláne ha képes vagy normális szedni ezentúl is.

2016. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!