Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy állapotos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve "védekezünk" megszakítással. Ne lenne baj ha jönne. Eddig nem estem teherbe. Mindig hamarabb szokott megjönni, de most késik. Egyelőre 1 napot. A hasam 1 hete fáj, mintha meg akarna jönni, de semmi. Vizes folyás helyett inkább sűrű, olyan nyúlós nyák van. Feltűnt, hogy nem ilyen szokott lenni és késik is. Lehet terhesség?

2016. nov. 11. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Csinálj egy tesztet! Aztán kiderül, hogy lesz-e nagy öröm. ;)
2016. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha akartok babát akkor erre figyelj, ha nyúlós-fonalas a hüvelyváladék akkor próbálkozzatok! Az elmaradozás lehet stressztöl vagy hormonok v. vitaminhiány. Ha nem akartok még babát akkor érdemes rendesen védekezni, ha meg akartok akkor ne szakitsátok félbe, hogy a leg erösebb "kishaver" jusson el a petéhez! Puszi
2016. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!