Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt, most mi legyen? 23/N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt, most mi legyen? 23/N

Figyelt kérdés
Egy olyan 1-2 órája történt az aktus, és a végén észrevettünk egy óriási lyukat, ő elment, de állítja, hogy még idejében kihúzta. Szerintem is, mert megnéztem, viszont pont a pete érés közepén járok..Nincs pénzem jelenleg esemény utáni tablettára, fél éve vettem be egyet és teljesen felborult a hormonális egyensúlyom..
2016. nov. 14. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor vállaljátok a gyereket, most mi olyan meglepő ebben? A szex lehetséges következménye mindig ez, erre előre fel kell készülni mindig.
2016. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ha nem veszel tablettát, azt kockázhatod, hogy teherbe esel. Ha egy tablettára sincs pénzed, akkor gyereket nevelni sem lesz...

A párodnak sincs pénze rá? Vegye meg neked ő, vagy felezzétek.

2016. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nézted meg,hogy időben kihúzta e? 23 vagy, ilyenkor már lehet gyereked simán. Mióta vagytok együtt? Pasid se tudja kifizetni?

Szólj a szüleiteknek,nem szégyen,ha nem akarnak unokát dobjátok össze a pénzt rá

2016. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy gyereket felnevelni egy kicsit költségesebb mint egy 7000 ft-os gyógyszert megvenni.
2016. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szedtél tabit rendszeresen?
2016. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha időben kihúzta, akkor is fennáll a teherbeesés esélye, kb. 40%. Ha ezt nem tudjátok vállalni, akkor mindenképpen kell az esemény utáni. (Az abortusz ennél jóval drágább.)
2016. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Méghogy nő.
2016. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Más gyógyszereket is szedek, így egy ideig nem lehet fogamzásgátlót. Az esemény utánit meg fél évente lehet csak, benne vagyok az első fél évben...és akkor is nagyon rosszul lettem
2016. nov. 15. 10:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha így döntesz, akkor ne vedd be, viszont akkor két-három hét múlva tesztelj szorgosan, hogy időben tudj róla, ha mégis baj van.

Ha benne vagy a fél évben, akkor fel sem írnák neked a bogyót, szóval mást nem nagyon tudsz tenni. Azért ne felejtsd el, hogy az esély megvan, hogy mégsem időben vette ki.

2016. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megjööööttt!! már azóta 2x..és Nem vettem be a gyógyszert...
2016. dec. 21. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!