Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lekéne állnom a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekéne állnom a fogamzásgátló szedésével?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémám lenne hogy kb 8 hónapja szedek fogamzásgátló tablettát, abból a célból hogy ugye gumi óvszer nélkül csinálhassuk, csakhogy az 1. hónap után hogy szedni kezdtem hpv-sek lettünk, így ez tiltva lett hogy gumi nélkül szexeljünk. Én türelmesen szedtem tovább hogy biztos kigyógyulunk, én úgy tűnik meggyógyultam viszont a párom folyamatosan szenved a betegséggel, így már jó fél éve küzdünk ezzel és óvszert kell használni és sajnos nemigen tűnik úgy h a szervezete legyőzte volna, én viszont meg úgy érzem h hiába nem akarom szedni a tablettát, ha úgyis óvszerezünk. a nődoki mondta persze h ne álljak le vele mert ha kiszakad a gumi akkor se lesz baj stb, de őszintén így feleslegesen nem szeretném hormonnal tömni magam, mert nem egészséges, félek h meddőséget okozhat v vmi. Viszont mindig megvettem az új levelet mert bíztam abba h mivan ha leállok vele , és a barátom meg mondjuk 2 hónap múlva meggyógyul stb. de nem lett így. Most nem tudom h hagyjam e abba végleg, tényleg biztonságosabb éreztet nyújt úgy szexelni h mindenhogy védve vagyok még ha ki is szakadna a gumi de nem egészséges ez hosszú távra. És az a baj h tényleg az van bennem h mivan ha most leállok és a barátom meg jól lesz pár hónap múlva, én meg tarthatok legalább 1 éves szünetet és nem tudom mit tegyek. Szerintetek?
2016. nov. 13. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell szünetet tartani. Abbahagyod,meggyógyul a barátod,s mikor megjön a mensid elkezded szedni ujra.
2016. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, ezt miért nem a barátoddal beszéled meg.
2016. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ő azt mondta h szerinte szedjem tovább, de szerintem ő nem ért hozzá, hát pasi. :D
2016. nov. 13. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!