Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló váltás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló váltás után pattanások. Váltsak a régire, vagy várjak, lehet "megszokja a szervezetem"?

Figyelt kérdés
16évesen kezdtem el szedni fogamzásgátlót a pattanásaimra. Az kb. fél év után egy szemig levitte. Most három évre rá, rábeszéltek, hogy váltsak egy erősebb, felnőtteknek valóra, de ez újra előhozta a pattanásokat, a homlokomon, mellkasomon, hátamon... Nagyon rosszul kezelem, megint egy pattanásos tininek érzem magam. Váltsak a régire, vagy azzal csak nagyobb galibát csinálok? Az új tabi: Missee, régi:cypromix.

2016. nov. 12. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ünnepek, gyereknao kategória? :)
2016. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit most szedsz, azt nem ismerem, tehát a konkrét mellékhatásokról nem tudok nyilatkozni. De mikor anno én kezdtem szedni új bogyót, akkor az első két-három hónapban hasonlóan kamaszosan néztem ki, azóta meg mintha elvágták volna. Szóval hagyj időt, hogy megszokhasd a hormonbombát, ha utána sem javul a dolog, akkor érdemes váltani - de nem a régire, hanem orvosi javallat alapján másra.
2016. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Várj 3 hónapot és ha akkor is pattis vagy akkor az okát vizsgáltasd ki és hagyd abba teljesen legalább pár hónapra. A Cypo pont a pattik ellen jó, eltünteti a tüneteket, ha valami gond áll mögötte de meg nem oldja, nem véletlenül kapják hormonbetegek (bár nem kéne). Én is így voltam, de egy idő után mindegyik tabitól pattanásos lettem, kivizsgáltattam magam, megoldottuk és utána kaptam hüvelygyűrűt, ez az egyetlen amitől nem lettem pattanásos még mellékhatásként sem. Van akinek az összes tabi pattikat okoz, ez elég gyakori mellékhatás amúgy, nekem is.
2016. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!