Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem már akkor?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem már akkor? (Lent)

Figyelt kérdés
A barátommal a menstruàcióm előtt 5nappal voltunk egyutt és azutàn megjött utána pont peteéréskor voltunk egyutt és nem jött meg lehetséges hogy màr akkor teherbe eshettem? Normàlisan megjött nem barnàs vérzés volt.
2016. nov. 2. 19:30
 1/7 RRR ***** válasza:

oké

de védekeztetek v. a csodában bíztatok,hogy nem leszel?

kevés az infó

2016. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor még nem.
2016. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha peteereskor is egyutt voltattok akkor inkabb akkor estel teherbe. De amugy van akinek megjon terhesseg alatt is,altalaban gyenged rovidebb az a mensi. Nekem egy csepp ver volt +3nap barna maszatka. De egy ismeros meselte ,hogy neki piros ver jott 5honapig..mar 14eves a fia. ritkan ilyen is van.
2016. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem,mi szerettünk volna babát csak hát sokszor olvastam hogy valaki akkor is teherbe esik ha megvan neki és ezért kérdeztem.
2016. nov. 2. 19:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, egyik sem volt rendes normális volt utána a vérzésem 6napig volt ahogy mindig is szokott de a peteérés után nem volt barnázás sem ésmeg sem jött.
2016. nov. 2. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Es csinaltal tesztet?
2016. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár elvileg a ciklus során bármikor teherbe lehet esni, gyakorlatilag a legkevésbé igaz ez a menstruáció előtti napokra. Egyszerű biológiai oka van: még ha ekkor történik is a megtermékenyítés (amire eleve kicsi az esély), mire a megtermékenyített petesejt elér a méhig, már nincs hova beágyazódnia, hiszen éppen válik le a nyálkahártya. Szóval nagyjából csoda lenne, ha akkor estél volna teherbe.
2016. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!