Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek után még lehetséges hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után még lehetséges hogy teherbe eshettem? SOS 18/L

Figyelt kérdés
3 éve járunk a barátommal másfél éve élünk nemi életet eddig gumival védekeztünk mindig ( szomszéd megyében lakik, iskola időkor max 2-3 hétvégén látjuk egymást, szünidőkben folyton nála vagyok, ezért nem szedek fogamzásgátlót mert az év iskola köteles hónapjaiban úgysem tudnám kihasználni) Hétfőn este együtt voltunk és nagyon felhevült a hangulat, csókolózás közben ahogy egymáshoz simultunk nem vettük észre h a gumi az ágyékomhoz tapadt és lecsúszott. És így dugta be,de nem vettük észre hogy lejött róla.. 1-2 perc múlva kivette hogy megnézze minden rendben van-e a gumival ( előtte,mikor feltette még direkt meg is törölgette magát odalent mert előváladékos volt), észrevette h rajta sem volt mert lejött, de nem ment el belém szerencsére. Így "csak" pár csepp előváladék juthatott belém Ez olyan este 11 óra körül lehetett, másnap el is mentünk esemény utánit íratni, délelőtt 11-kor bevettem, a másikat pontosan 12 óra múlva rá,este 11-kor. Semmi mellékhatást nem éreztem, tegnap estétől ma délutánig a fejem fájt és kissé kimerült vagyok... Vérzés, hányinger és egyéb más nem volt. Most kéne megjönnie hétvégén. Szóval... Én már mindent összeolvastam a neten , nagyon félek, tényleg csak baleset volt, sosem fordult még velünk ilyen elő :( Mennyi az esély rá hogy pár csepp előváladéktól és az abban lelhető pár nyeszlett spermiumtól még az esemény utáni tabletta hatását is kijátszva terhes lehetek? Normális az, hogy nem voltam rosszul a tablettától? Akkor kellett volna véreznem tőle ha tényleg lett volna megtermékenyítés bennem? Kérlek titeket válaszoljatok :(
2016. jún. 23. 19:55
 1/8 Lackoo28 ***** válasza:
Jezus..minrk agyalsz ezen? Majd ha nem jon meg cselekdsz es annyi..kar az 1% on kattogni..
2016. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ne agyalj ezen, ha terhes vagy akkor már úgysem tudsz ellene semmit tenni, de több mint valószínű h nem vagy az.
2016. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Időben bevetted, csak előváladék lehetett, ne parázz! :) Nem mindenki van rosszul tőle, viszont nem is törvényszerű hogy akkor jöjjön meg amikor várod és hogy rögtön a bevétel után! Van akinek csak 1 hét múlva. Bekavarhat és még pár hónapig szórakozhat veled a menzeszed utána.
2016. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 a 1.000.000.000.000.- hoz az eselye vagyis 0. na parazz nincs semmi :)
2016. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eloszor is felelossegteljes nemi eletet elsz ->ez nagyon dicserendo. Probalj ne idegeskedni,vettel be esemenyutanit es meg csak el sem ment benned. Ennel tobbet nem tudtal az ugy erdekeben tenni.Nagyon -nagyon pici az esely. Amugy a gyogyszer ugy feltudja boritani a hormonjaidat ,hogy lehet meg kesni is fog am...van akinek azonnal, van akinek rendes idoben,van akinek csak kesve jon meg tole,szervezetfuggo.
2016. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
esemény utáni nélkül is elég kicsi az esély, hogy teherbe estél volna, nem hogy azzal. :D bár furcsa, hogy nem lehet észrevenni ha leesik a gumi, de a lényeg az, hogy nem lesz gáz, vagy ha mégis eskü én fizetem a gyerektartást, mert az maga lenne a csoda.
2016. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, segítenek :) Utolsó, azért nem vettük észre, mert miközben csók vplt átöleltük egymást és ő volt felül,és gondolom hozzátapadt a hasamon mivel mikor megláttuk akkor ott hevert. Nagyon meleg van a szobájában esténként és én nem vagyok oylan izzadós típus csak a bőröm kezd el nagyon nagyon ragadni. xd Biztos ez lehetett az oka,odatapadt mikor rám feküdt és közbe ő meg berakta és nem láttuk.
2016. jún. 24. 10:37
 8/8 anonim ***** válasza:
jól van nincsen gáz. megesik..:) utolsó voltam
2016. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!