Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo + 23 szemnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo + 23 szemnél közösülés + előtte melegvizes fürdő + nem megy el bennem . Ez így mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Azok a válaszok lécci kíméljenek , hogy minek kell ilyen elővigyázatosnak lenni ha egyszer gyógyszert szedsz.
2016. okt. 27. 10:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, mikor en szedni kezdtem pl. nem tudtam hogy a szuztea tartalmu dolgok is hatastalanitjak. Es emellett meg van egy csomo ehhez hasonlo gyogynoveny, ami szinten hatastalanitja, es egy csomo teaban benne van. Elhiheted nyugodtan, hogy bizony a legtobb ember nem olyan felelossegteljes mint te es eleg buta ahhoz hogy belefusson ilyenekbe pl. egy szimpla fogyi tablettaval. Aztan nekik van a legnagyobb szajuk... Soha ne lepjen meg az emberi butasag de ne is befolyasoljon :D.
2016. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van. Én minden ilyen " nem normál napirendhez tartozó " dolgot megnézek h biztos oke e a gyogyszerrel pl: antibiotikum. Lehet h ezt mások őrült dilinek tartják de én így érzem jobban magam.
2016. okt. 27. 14:58
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért egyáltalán nem olyan gyakori, hogy fog. gátlót szedő nők terhesek lesznek.

Aki az lesz mellette, az általában volt valami, valamilyen előírás, amit nem tartott be.

Feleslegesen túlaggódód!

2016. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyjából 0,1% az esélye a teherbeesésnek, de ebben kizárólag a fogamzásgátló szedésének van jelentősége. A többi hatékonysága a tablettához képest annyira elenyésző, hogy statisztikailag egyáltalán nem befolyásolja a védekezés hatékonyságát érdemben.
2016. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen ezekkel tisztában vagyok , hogy kb semmit nem érnek. De gondoltam mellé írom azért . Bár szerintem az , hogy nem élvez belem még növeli a biztonságot. Dehat ki , hogy gondolja.
2016. okt. 28. 13:12
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, te teljesen megölöd a szexet ezzel a túlaggódással... Semmi értelme az egésznek. Vedd be minden nap azonos időben a gyógyszert, aztán élvezzen beléd mindig a párod, kész. Aki gyógyszer mellett lesz terhes, az balfék, és nem szedi be időben a gyógyszert, vagy nem jut eszébe, hogy mik gyengítik a hatását. Én lassan két éve szedek gyógyszert, csak akkor védekezünk pluszban gumival, ha antibiotikumot szedek, vagy ha hasmenés, esetleg hányás van. És semmi bajom, nem lettem terhes. Elvégre erre van kitalálva. Pedig van olyan nap, amikor 3-4 aktus van egymás után, és (már bocs a kifejezésért) tocsogok a spermában...

20L

2016. nov. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!