Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo + 23 szemnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo + 23 szemnél közösülés + előtte melegvizes fürdő + nem megy el bennem . Ez így mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Azok a válaszok lécci kíméljenek , hogy minek kell ilyen elővigyázatosnak lenni ha egyszer gyógyszert szedsz.
2016. okt. 27. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Szia Mikor kezdted el a fogamzásgátló tablettát? Az első hónapban KELL A KIEGÉSZÍTŐ VÉDEKEZÉS pl Óvszerrel!!! Kicsit túl aggódod a dolgot.. Ha van egyéb kérdésed szívesen válaszolok privát üzenetben. 22 L
2016. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A gyógyszeremre az van írva , hogy már az első naptól véd . Régebben másik gyógyszert szedtem és ott az első levél 13 szeménél már együtt voltunk .
2016. okt. 27. 10:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A melegvizes fürdő, az nem csak arra jó, ( Azon kívül, hogy tiszták lesztek! :D ) - hogy hangulatba hozzon..??
2016. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De :D csak olvasgattam a neten , és láttam , hogy a melegvíz lassítja őket vagy valami ilyesmi. Nem spermaölő hatasú azért :D
2016. okt. 27. 10:56
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem véletlen van meleg odabenn.


a gyógyszernél az a fontos, melyik nap kezded el. hívd fel a dokit, egy telefon nem a világ vége.

2016. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A menzesz első napján kezdtem. És direkt vártam a levél végéig. Amugy a megvonásos akkor is megjön ha terhes lett valaki ? Én kérdeztem a dokit és ő azt mondta h igen megjon. De mástól meg azt hallottam , hogy a dokija azt mondta nem jön meg. Ez olyan mintha két matektanar nem értene egyet azzal h 2+3 az 5
2016. okt. 27. 11:01
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Attól hogy még az van ráírva hogy az első szemtől véd az még nem azt jelenti hogy úgy is van. Nem hiába mondja a nőgyógyász hogy minimum 2 hétig még Védekezz óvszerrel.. Vagy max 1 hónap után... a gyógyszernek kell idő míg beépül a szervezetedbe!
2016. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen szeded, akkor feleslegesen aggódsz és kombinálsz, minden egyes napon ugyanúgy védve vagy! El is mehet benned, a fürdést pedig tisztálkodás céljára használd, másra nem jó! Nagyon melegben lassulnak, de gyógyszer mellett ennyire nem kell figyelni! :) Nyugodtan szétfröcskölheti mindened! :-D :-D

Terhesség esetén van, akinek simán megjön pár hónapig, de szinte mindenkinek kimarad olyankor. Ha félsz, havonta pisilj le 1 tesztet, az a 400Ft megér annyit, hogy nyugodt legyél!

Antibiotikumok és egyes gyógyteák szedésekor viszont nagyon ügyeljetek a kiegészítő védekezésre!!!

24l

2016. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Spontan, piszkos, felszabadito, felszabadulo erzes lehet veled a szex, komolyan... ha tobb agyad van mint egy planktonnak (feltetelezem), es kepes vagy felelossegteljesen szedni egy gyogyszert, akkor mar laza harom hete vedett vagy. Azok nok akik teherbe esnek gyogyszer mellett, szimplan butak vagy hazudnak.
2016. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindig megfogadom h sosem olvasom többe a gyk-t. Az ilyen planktonnyi agyuak ilyesztenek halálra. Hány kommentet és kérdést olvastam én itt arról h szedtek normális a gyogyszert és baj lett belole igy is. Ilyenkor mit gondoljon az ember? jonnek azzal h pedig ok rendesen szedtek és nem hibaztak sehol. Ennyi no lenne terhes a gyogyszer mellett ?
2016. okt. 27. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!