Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlóra esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlóra esemény utáni? Fontos! (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátommal pénteken lefeküdtünk,előtte kb 2 nappal múlt el a menzeszem. Előjáték közben elment,utána pedig megujjazott és azt mondta nem tette be gumi nélkül,de én úgy éreztem,mert nagyon feszített,de ez valószínű az ujjazástól is lehetett,mert szűz voltam...(?)Utána pedig már gumival csinálta. Viszont én pénteken kezdtem el szedni a fog.gátlóm,és félek,hogy terhes leszek. Anyukám vett esemény utánit (Rigesoft),de nem tudom bevegyem-e,mert neten azt írták a kettőt együtt nem igazán ajánlatos. Este háromnegyed 8kor jár le a 72óra,szerintetek bevegyem? Vagy mit csináljak? És ha beveszem a fogamzásgátló ugyanúgy hat és úgy kell szednem?
2016. okt. 24. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezért kéne, hogy ilyen esetben te menj dokihoz, és ne anyád, mert tőle meg tudtad volna kérdezni, hogy lehet-e szedni a kettőt együtt, vagy hogy egyáltalán neked ebben az esetben kell-e.

Egyébként hidd el, nem azon a fél órán múlik, hogy pont a 72 órán belül legyél.


A kettő együtt pedig nem "nem igazán ajánlatos", hanem tilos.

2016. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom de nem tudtam eljutni es hiaba mondtam h hivja fel a rendelot cseszett felhivni oket hazi orvossal iratta ki a gyogyszert es elirtam hetfon kezdtem el szedni a gyogyszert es penteken fekudtunk le
2016. okt. 24. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a menzesz első napján kezdted el szedni akkor 7nap után már tuti véd, de 5nap is elég jó már, főleg hogy nem ment el benned. Ne vedd be! Nem szabad együtt a kettőt! Azt azért csak tudod hogy megujjazott-e vagy a péniszét is betette-e, nagy a különbség.
2016. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!