Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik óvszerrel védekeznek:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik óvszerrel védekeznek: nem féltek, hogy kiszakad? Figyelembe veszitek azért hogy mikor vagytok termékeny időszakban?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Mi már egy ideje tablettázunk, de nem azért, mert ne bíznánk az óvszerben, csak kényelmesebb, intimebb és olcsóbban jövünk ki vele. Évekig védekeztem óvszerrel, több partnerrel is, sosem szakadt ki. Nem is féltem tőle. Az én tapasztalataim és az, amit az ismerőseimtől, barátnőimtől hallottam, aszerint akkor szakad ki az óvszer, ha valami hiba van, valamit rosszul csináltok. Vagy rossz a felhelyezés, vagy nem jó az óvszer mérete vagy minősége, vagy maga a szexuális aktus problémás (pl. nem elég nedves a lány, vagy túl durva az együttlét).
2016. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem szeretem és ki is szakadt, nem biztonságos 41F
2016. okt. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
elhasználtam már 1000+ darabot de képtelen vagyok megérteni hogyan szakad ki ennyi embernek.. nekem sose "sikerült" ezt összehozni
2016. okt. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Csak azzal vedekezek de meg soha nem szakadt ki vagy mas baleset ...

Pedig 42eves vagyok ...

16 eves korom ota szexelek rendszeresen de csak a gyerekvalalas idoszakaban nem huztam fel ...

2016. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Mivel más megoldás nem igen jöhet szóba, kb. 20 éve védekezek gumival.

Nem szakadt ki, és nem volt belőle más baleset sem, pl. nem kívánt terhesség.

Első egy-két alkalommal még elmegy, ha valaki bénázik, és nem sikerül feltenni, vagy hasonlók.

De az szerintem iszonyatosan gáz, mikor 16-17 éves emberkék még ott tartanak, hogy "nem szeretem", meg "félek, hogy kiszakad, inkább nem is használom", meg hogy "kiadják-e 18 év alatt", és a többi.

Kedvencem az, hogy lelankad benne, meg szorít.


Akik erre panaszkodnak, azok egyszerűen nem tudják használni. Pedig nem kell hozzá diploma!


Ha valaki nagyon parázik a terhességtől, akkor vegyék ki időben, mikor termékeny időszak van. Sokkal jobb, mint idegeskedni feleslegesen.

De szerintem nem szükséges.

2016. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze figyelembe veszem de mióta nemi életet élek talán egyszer szakadt el egy Durex óvszer de még behatolás elött! Aktus közben sose volt probléma. 22 L
2016. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

14 éve élek nemi életet, ebből kb. 8 évet gumival, jelenleg is. Soha egy sem szakadt ki. Csak tudni kell használni.:)

Szóval nem, egyáltalán nem félek, hogy kiszakad és nem nézem, hogy mikor vagyok éppen termékeny időszakban.

2016. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Erősítem azok táborát, akik sok évig használták (kb. 10) rendszeresen, de soha, egyetlen egy darab sem szakadt el, természetesen nem kívánt terhesség sem jött össze. És nem, nem féltem, maximum az első néhány alkalommal.
2016. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!